Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szoktál a tükörnek pózolni,...

Szoktál a tükörnek pózolni, és úgy fényképezni magad? Gyerekesnek tartod, vagy semmi ellenvetésed nincs ezzel szemben?

Figyelt kérdés
2011. okt. 2. 22:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyorsan szeretnék egy egész alakos képet magamnak vagy gyorsan megmutatni valakinek, hogy mi van rajtam, akkor igen. Amúgy nem. Mindenkinek szíve joga, hogyan és hol fényképezi magát.
2011. okt. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%
Nem szeretem a tükörpózereket, főleg hogy minden gépen van önkioldó. Szerintem gyerekes.
2011. okt. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Publikalasra sohasem.

Viszont most jelenleg eppen tavkapcsolatban elunk a ferjemmel munka miatt, viszont kivancsi szokott lenni a ruhakra, amiket veszek. Ha nincs eppen keznel a fenykepezo, hogy onkioldos kepet keszithessek, akkor elofordul, hogy nagytukorben telefonnal csinalok kepet. De ezt csak neki kuldom.

2011. okt. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
én volt màr, hogy csinàltam, mert gyszerüen sehogy màshogy nem tudtam, de ugy csinàltam, hogy aztàn kivàgta a fényképezös részt (nem voltam benne teljesen szval nem volt gàz h az egész karom sincs benne) és igy kicsit olyan volt mintha màs fényképezne
2011. okt. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
ÉN néha-néha, de azt is csak megnézem, kitörlöm. De sehova nem tenném fel. És nem is mutogatom. Csak egyszerűen lefényképezem, megnézem, törlöm. Ne kérdezzétek, hogy miért jó, mert én sem tudom :D
2011. okt. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
idióta tini járványnak tartom a fácsés tükörbe pózolást. Természetellenes pózok, a fény is tök gagyi rajtuk. A pláza budijában tanóra helyett készült képekről kiver a víz !
2011. okt. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

utolsóval értek egyet..szerintem gáz.


Én önkioldót használok, ha meg akarom nézni hogy áll egy ruha ha nem vagyok benne biztos... :) Amúgy meg megkérek valakit ha úgy van...

2011. okt. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz...a fényképezőgépek alapból torzítják az ember arcát!A vaku az olcsóbb (magyarán nem 100 ezer forintos)gépekben SZ*AR,vaku nélkül meg nem jó a fényviszony!!!Szerintem nem gáz én is úgy szoktam,de nem csücsörítek:D
2011. okt. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
kedves kérdező, 20on felül gáz, 20 alatt cukkkkiiii ! ♥
2011. okt. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!