Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne iveltebb,...

Hogyan lehetne iveltebb, sűrűbb szempilláim és szemoldokom?

Figyelt kérdés

Még augusztusban vettem ricinusolajat. Abból már elég kevés van, szóval adtam még hozzá egy kicsi olívaolajat is. Egy baj van, hogy csípi, irritálja a szemem. A szemoldokomon meg jó lenne, csak lusta vagyok minden nap felkenni.

Aztán vettem egy Alverdes koffeinrs szempilla noveszto szerumot, de azt én kevésnek érzem.

Most a szempillagondoritot sem használtam már hónapok óta, a szempillaspirált meg hetente kb 5szor használom. Nélküle nem érzem jól magam, pont emiatt. De hétvégén próbálom nem nagyon használni.



2022. márc. 13. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát én próbáltam pl revox koffeines szerumat, de igazából semmi változást nem látok.


A szemöldök formája adott. Kivek vastagabb másnak vekonyabb. Szedesel szép formát lehet adni esetleg festessel(tartósabb pl refectocil márkájú) kicsit vastagabb is lehet, de azt kb 2 hetente ismételni kell.


Szempillára meg az építés.

2022. márc. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Illetve még eszembe jutott a szempilla lifting építés helyett és a szemöldök laminálás. Szemöldökre legrosszabb esetben a tetoválás.
2022. márc. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én a szempillámra ezt használom és már nagyon sokat erosodott es nott :D kicsit draga de megéri. Egy hónap kenegetés után már jelentős az eltérés


[link]

2022. márc. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!