Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Manapság miért ilyen kis...

Manapság miért ilyen kis termetű és vékony csontokat minden lány?

Figyelt kérdés
Nagyon ritka mostanában ha nem egy törpe lányt látok aki vékony de se az alakja se az arca nem különleges, az összes egyforma. Régebben még voltak normális testalkatúak is de már mindenki ilyen vékony testalkatú. Nem értem hogy genetikailag ez hogy lehetséges.

2022. márc. 14. 22:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ki számít törpének?Egyébként érdekes, én pont hogy azt látom, inkább a többség elhízott.Még a fiatal lányok között is.Sőt, a fiatal lányok közt több elhízottat látok.
2022. márc. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%

A kérdésnek amúgy nincs értelme. Mit akartál kérdezni?

Amúgy annak, hogy a nők zöme vékony, lehet van valami köz a médiához és a divathoz, miszerint a csapból is az folyik, hogy ha van rajtad egy gramm felesleg is, akkor már kövér disznó vagy. Ami miatt még a normál testalkatú lányok is egyfolytában fogyókúráznak...

Egyébként nem tudom, te hol élsz, de én részemről egyaránt látok vékonyabb és alacsonyabb lányokat, mint magasabb termetűeket.

Szerintem egészen egyszerűen nincs igazságalapja a kérdésnek.

2022. márc. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Barcsak igazad lenne... Jol irja az elso, a tobbseg tenyleg elhizott, sajnos. :(
2022. márc. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Európa egyik legkövérebb, az átlag testmagasság meg magasabb mint a múlt században, szóval ezt nem tudom hogy matekoztad ki. Hogy arcra ki különleges az meg szubjektív megítélés kérdése.
2022. márc. 15. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
khm..170 cm, lassan 130 kg :D
2022. márc. 15. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%

Nem értem, te hol ismerkedsz. Minden generáció magasabb átlagban néhány centivel, mint az előzőek.


Amúgy biszexként nekem sem tetszik ez a testalkat. Amúgy sem jönnek be az alacsony lányok, mindig kifogtam valami túlkompenzáló hisztigépet, aki nem tudta elfogadni a magasságát…

2022. márc. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mit értesz a törpe alatt, de az átlag magasság tudtommal nőtt. De hol laksz te, ahol olyan sok vékony lány van? Lehet oda költöznék, mert én sajnos az ellenkezőjét tapasztalom.

Arcra talán sokszor egyet is tudok érteni. Amikor egy kiló sminkkel ugyan olyanra sminkelik magukat ki, az borzalom.

2022. márc. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Figyelj. 10 évesen 150 cm körül voltam.A karom volt csak nagyon vékony.Most

19 vagyok 170 cm körül és a karom már nem olyan vékony.

2022. márc. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Igen, sajnos az európaiak nagy többsége elhízott, túlsúlyos kategóriában van. Nagyrészt külföldön is ez a helyzet.
2022. ápr. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!