Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vékony köröm ellen mit lehet...

Miar kérdése:

Vékony köröm ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon vékony körmeim vannak: átlátszóak, könnyen törnek és hajlíthatóak is. Egy ideig jártam körmöshöz, a gél lakk alatt nem tudott letörni, de a karantén óta nem voltam. Kentem rá körömerősítőt, de az igazából csak megszilárdul rajta és olyan mint egy körömlakk, szedtem rá A és B vitamint is több hónapig (most multivitamint szedek), de nem vettem észre, hogy javult volna a helyzet. Mit tudnék vele csinálni? Van orvos aki ezt meg tudja nezni? Tudok rá más vitamint keresni? Vagy genetikai okból kifolyólag ilyen, és nem igazán tudok vele mit kezdeni?

2022. febr. 5. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Erősített gél lakk
2022. febr. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gél lakk, vagy műköröm.
2022. febr. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2022. febr. 13. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!