Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csináltattam szempilla lifting...

Csináltattam szempilla liftinget hennás festéssel és rá 2 napra piros volt a szemem, váladékozott,bedagadt stb. Gondoltam hogy allergiás reakció. Szemöldökömre bemerjem vállalni a hennát így? ( ajándékutalvány)

Figyelt kérdés

Egy szemcsepp segített pár nap alatt amit a szemész írt fel.

Vagy a hennára vagy a lifting krémre lehetek érzékeny/allergiás vagy csak a szemem lehet ennyire érzékeny.

Csináltunk egy tesztet a szalonban de több nap elteltével egyik karom se lett piros se semmilyen.( egyikre henna másikra a krém került)

Lehet csak a fekete hennára vagyok allergiás és a többi színűre nem?



2022. márc. 15. 11:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A lifting cuccra nem hiszem, állítólag nem szabad semmilyen allergiát kiváltania. A henna valószínűbb. Inkább mással festesd a szemöldöködet és a szempilládat is.
2022. márc. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem 100% henna, ami valószínű, akkor bármire lehetsz allergiás ami a festéken van.

A henna allergia talán ritkább, mint az erős vegyi anyagokra (amiket belekevernek a henna mellé) való érzékenység.

Perzse a henna is okozhatja

2022. márc. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!