Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kérhetek véleményt a külsőmről?

Veteránmacska kérdése:

Kérhetek véleményt a külsőmről?

Figyelt kérdés
Tudom ez már a 20 milló ilyen kérdés. De már nagyon aggasztó az,hogy mintha már nem is léteznék a közösségi oldalakon, egyszerüen lehetetlen ismerkednem, nem írnak vissza. Tudom hogy nem neten kell ismerkedni de érdekes másoknak ez megy, miért? Olyan munkám és az élet körülményem is hogy örülök ha a net ad erre lehetőséget, de mind hiába. Azt is lehet mondani hogy a jó szöveg és nem sablon írás oké, de hogy ha nem írnak vissza? Ha valaki nagy ritkán vissza ír, de elfelejt válaszolni. Ez miért van?
2022. márc. 15. 21:31
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
nem, a közössögi oldalakon vizuális rendszer működik, ha nem nézel ki jól, vagy csak átlagos, írhatsz te tízezernek is, olyan aki neked is tetszik nem fog időt pocsikolni rád még egyse nem hogy tíz. persze a csúnyák, rondák, kövérek, idősek. az ezerből talán tíz vissza ír ilyen, de csak talán!
2022. márc. 22. 20:59
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetsz. Egyébként én azt vettem észre, hogy a férfiaknál a ronda külsőre nagyon sokat dob, ha ilyen férfias, megnyerő személyisége van és önbizalma! Több olyan fiú is bejott aki külsőre elég rondák voltak, viszont a dumájuk elég jó volt és így a csávó is vonzóvá vált
2022. márc. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
kiderült h teljesen átlagos vagyok TELJESEN! hát itt a probléma kéremszépen! az 'átlagos' felér a csúnya szintel ugyanúgy nem kell egyik fajta se! jó szöveg? ez csak jó paliknál működik!
2022. márc. 22. 23:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!