Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ajánlott melltartót hordani?

Ajánlott melltartót hordani?

Figyelt kérdés
Eddig úgy tudtam, hogy jobb ha nem, főleg nem merevítőset, mert hamar "szottyadt" lesz tőle. Most viszont hallottam egy olyat, hogy sport melltartót nem jó gyakran hordani, helyette merevítőset, mert az jobban tartja és kevésbé illetve később fog lógni. Remélem érthető. Szóval akkor most mi az igazság?

2022. márc. 17. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Mondanak mindenfélét.


Figyelj. Alváshoz nem hordok, kismellű vagyok. Viszont sporthoz és napközbeni jövés-menéshez muszáj, mert a semmi kis melleim is fájnának a nap végére, hát akinek még nagyobb… A hátadnak is jobb, főleg nagyobb kosárméretnél.

2022. márc. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát én a nagyobb keblűek táborát erősítem...

És akkor melyik fajta a jobb, a sport vagy a másik?

2022. márc. 17. 20:40
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Huhh, jó kérdés. A sport szerintem kényelmesebb, bár én ilyen femme leszbisen öltözködöm a mindennapokban (lásd; blúzok, dekoltált felsők, egyberuhák), szóval nálam a sportra redukálódik egyedül az a darab.
2022. márc. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Várj - jól értem, hogy nagyobb keblekkel eddig inkább nem is hordtál?
2022. márc. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De hordtam. Viszont eddig úgy tudtam, hogy hosszútávon nem jó a merevítős, akkor már inkább sport. De nem rég pont az ellenkezőjét hallottam, hogy a sportot csak akkor vedd fel, amikor muszáj, mert nem tart eléggé, és attól lesz idő előtt lógó melled. És igazából sok mindent nem befolyásol az életemben, de kíváncsi vagyok, hogy akkor melyiknek van igaza - ha csak nem hülyeség mindkettő.
2022. márc. 18. 00:10
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy neked kényelmes. Nekem C-s melleim vannak, és télen a pulcsi alá így sem hordok. Nem hiszem, hogy ezen múlik a lógás, szerintem teljesen genetika hogy mikor ereszkedik meg.
2022. márc. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!