Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Most őszintén! Melyik...

Fiúk! Most őszintén! Melyik alkat jön be inkább?

Figyelt kérdés

1.A vékony/sovány lányok,akik még nem anorexiások,de már eléggé vékonyak,fogni való nincs nagyon rajtuk,törékeny alkatúak,pici mell/fenék,vékony combok,lapos has.Kb.ilyesmi:

[link]

[link]

2.A husis,nőies alkatú lányok,akik nem vékonyak,nem is kövérek,de van aki szerint ez már kövér.Nagy/közepes mell,kerek/nagy popsi,széles csípő,pici poci,vaskosabb combok,néhány kg plusz.Kb.ilyen:

[link]

[link]

[link]


Kort is írjatok,legyetek oly szívesek!

:)


2010. szept. 13. 19:02
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
50%

Én az 1. tipust kedvelem, a 2. csoportban linkelt képeknél az első kép szerintem még bőven a sovány kategoriába tartozik, és azért Rihanna sem a formáiról hires..Beyoncenak meg ronda teste van, már nem azért...

23/F

2010. szept. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

19:27:

Figyi,ha csak ilyen hangnemben tudsz írni,akkor nem is kell válaszolnod,nem kötelező.Különben téged meg mit érdekel,hogy én milyen kérdést írok ki,és milyen jogod van hozzá,hogy engem minősíts!??

Inkább magadat akasztanád fel,egy hülyével is kevesebb lenne a világon....

2010. szept. 13. 19:32
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen a 2.

Engem az sem zavar, ha egy picit husibb ezektl, mert ők inkább a vékonyhoz közelítenek.

2010. szept. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
21/F
2010. szept. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
73%

nem képzelek semmit magamról,de szerinted ez normális?hogy legebézel mást?nem gondolsz beel,hogy aki esetleg olvassa annak hogy esik?

Tudod te hány lány van,aki nem bír hízni,és komoly kisebbségi komplexusai vannak a sok bántás miatt,és az ilyen kifejezések miatt,amit itt te is használtál?neked ez nem bántó,másoknak se lehet,de van akinek már a t.ke tele ezekkel a beszólásokkal,ennyi,nem veszeekdni jöttem,csak ezenn kicsit felhúztam magam....

2010. szept. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim válasza:
60%

azért érdekesek ezek a válaszok, mert a való életben szinte kivétel nélkül mindenkinek a vékpny csajok jönnek be.

pár kiló plusszal (tényleg nem sokkal!) nemvolt pasim, mosthogy "gebésedtem", elégsokan nyomulnak.

szóvalén valahogy nemtudom komolyan venni azokat, akik azirtják a pluszkilós csaj kell. az összes "gebe" barátnőmnek van pasija, a ducik közül kb egynek sem, ezvan. lekell fogyni ;)

aztánha mégse azjönbe a pasiknak, hizni könyebb:D

2010. szept. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Egyébként ezt én se értem, hogy itt azt írják a 2. jön be...Érdekes. Nem ezt vettem észre..

Valahogy én se tudom komolyan venni ezeket a válaszokat. :)

2010. szept. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Háát persze,hogy nem veszekedni jöttél,hogyisne.Engem ne kritizálj,mert te sem tudsz írni,ráadásul hogy beszélsz lány létedre??

És abban nem gondoltál bele,hogy sokkal több az elhízott ember,akik mindennap megkapják a pofájukba hogy zsíros bödön,hájpacni,meg hasonlók?Kb.minden 2. ember lehízott Mo-n,csak mondom.Ráadásul a "gebék" is piszkálják őket,abba nem is gondolva,hogy ők se különbek.

Egyébként meg én nem ítélek el senkit,ugyanúgy van kövér,és gebe barátom is.

Még egy valami,hogy én nem vagyok érintett a témában,se gebe,se kövér nem vagyok,inkább a 2.csoportba tartozom,ha már rólam van szó,és a mai világban már csak az anorexiás lányok a menők,akik halálra koplalják magukat.

2010. szept. 13. 19:41
 19/28 anonim ***** válasza:
78%

Én a vékony lányokat szeretem.Ezeken a képeken nincs baj a plusszkilókkal, de a valóságban a 2. tipusu lány a leirás alapján így nézhet ki:

[link]

[link]

[link]

2010. szept. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

19:35:

Na igen,erről beszéltem,hogy a körülöttem lévő vékony lányok nagy részének van barátja,akin meg van egy kis plusz,az már egyből kövér.

2010. szept. 13. 19:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!