Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Most őszintén! Melyik...

Fiúk! Most őszintén! Melyik alkat jön be inkább?

Figyelt kérdés

1.A vékony/sovány lányok,akik még nem anorexiások,de már eléggé vékonyak,fogni való nincs nagyon rajtuk,törékeny alkatúak,pici mell/fenék,vékony combok,lapos has.Kb.ilyesmi:

[link]

[link]

2.A husis,nőies alkatú lányok,akik nem vékonyak,nem is kövérek,de van aki szerint ez már kövér.Nagy/közepes mell,kerek/nagy popsi,széles csípő,pici poci,vaskosabb combok,néhány kg plusz.Kb.ilyen:

[link]

[link]

[link]


Kort is írjatok,legyetek oly szívesek!

:)


2010. szept. 13. 19:02
1 2 3
 21/28 anonim válasza:

halkan jegyzem azért meg, a kövérség más szerintem, elvégre az eléggé egészségtelen, a gebeség pedig csak akkor ha igen elfajul... ettölfüggetlenül a kötekedö válaszolo hozzászolásait tényleg nem minösiteném, legyen kis önbizalma :)

egy szintén gebe, de tudja-is-hogy-ez-nem-baj lány:D

2010. szept. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
abban igazad van,hogy aki túlsúlyos,többször megkapja,de én senkit nem bántok a kinézete miatt,nem vagy anorexiás,nem koplalom magam,de sajnos van aki nem azért hízik meg,vagy fogy le drasztikusan,mert sokat zabál,vagy nem eszik,hanem,mert valami betegsége van.....én senkit nem bántok miatta,és nem szólok be senkinek sem,én ugyanúgy elítélem azokat akik et teszik....már nyomorán gúnyolódni undorító...igazad van,durva voltam,de már elegem van ebből,és minden apró célzásra,vagy amit már kicsit is lekicsinyítőnek érzek,azon kiakadok......
2010. szept. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
74%

"Fiúk! Most őszintén! Melyik alkat jön be inkább?"


"

Na igen,erről beszéltem,hogy a körülöttem lévő vékony lányok nagy részének van barátja,akin meg van egy kis plusz,az már egyből kövér."


Szerintem te magad is válaszoltál a kérdésre...-.-

2010. szept. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
vagyok
2010. szept. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
0%

Régen épp ezaz, hogy ez volt a szép és az ideál. Akkor a vékonyak voltak hátrányban. Most fordult a kocka.

Egyáltalán nem kövérek. Sajnos sokat változott a világ, talán Twiggy-vel kezdődött el az egész ( ugyanis ő egy topmodell-40 kg volt, és kb 170 valamennyi centi...) Na onnantól kezdve a vékony lett az ideál.

De ott van pl Marilyn Moonroe is. Csinos, de nem vékony. És nem kövér. Neki tényleg szép alakja volt. Meg amiket linkekbe küldtél nekik is. Szerintem mindenhol megtalálható a szépség. Csak nem mindig veszik észre...:/

Főleg ebbe a mai világba...

2010. szept. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
67%

Nem nagyképűen mondom, hanem csak megcáfolva azokat a lányokat, akik nem hiszik, hogy a fiúk szeretik a teltebb lányokat, hogy én hasonlóan nézek ki, mint azok a lányok, akiket egy hozzászóló linkelt, mégis alig bírom levakarni magamról a pasikat.

Ennek két oka lehet:

1, hogy elfogadtam magam, és látják, hogy nem vagyok önbizalom hiányos, van kisugárzásom.

2, én már nem abban a kategóriában keresek fiúkat, akik azért választanak vékony "menő" lányt, hogy mutogathassák a haveroknak (lehet, hogy lehurrogtok, és tisztelet a kivételnek, de a fiatalok körében ez sajnos nagyon is sokat számít, akkor is, ha nem vallják be).

Szóval én hiszek azoknak, akik azt írják, hogy a fent lévő összes link a sovány kategóriába sorolható (nem bántom a soványokat, de nekem személy szerint nem tetszik), és nekik sem tetszik. :-)

2010. szept. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
90%
Nekem az 1. 19/F
2010. szept. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
HAZUDNAK AZOK, AKIK AZT MONDJÁK,HOGY TETSZIK NEKIK A HUSI! :( SAJNA
2010. okt. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!