Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » KB egy hete van éjszakai...

KB egy hete van éjszakai fogszabim az elején nagyon fájt főleg az alsó a felső szinte nem most meg alig fáj vagyis szinte nem is éértemés ha ki veszem se fáj pedig szokott, az baj?

Figyelt kérdés
Meg az alsó folyton le pattan a fogamról és úgy érzem alul a ball oldalon nincs jól rajta nem értem hogy billeg hanem a nyelvemmel úgy értem nincs jól rajta, meg ha a nyelvemmel megtolom alul vagy felül úgy értem szorosabb és kicsit fáj de miants el veszem a nyelvem megszünik a szoroság (én így érzem) pedig ám a felső 10000 százalék hogy jól van rajta, fogorvost hívtuk azt mondta két hónap múlva megnézni, addig hordjam? Mert nem szertném úgy hordani h el lazultak a csavarok vagy mi vagy rosszul raktam be ami csak alul lehetséges (de kb egy hete van csak nem lazulhatut meg)

2022. márc. 21. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, hogy csak az elején fáj és majd állítás után fog megint, de a köztes időszakokban jó ez így. Nem lazult a fogszabályzó, csak a fogaid "alkalmazkodnak". Nekem csak felső volt, az alsóról nem tudok nyilatkozni.
2022. márc. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Állandónál is hozzászokik az ember, én is első héten annyira nem akart múlni a fájdalom, hogy azt hittem, a szabályozás végéig kellemetlen lesz, aztán elmúlt, kb meg sem érzem, hogy ott van, csak magát azt érzem elől, hogy van valami a számban, de kellemetlennek se mondanám. Húzásoknál 4 napig fáj, utána semmi.
2022. márc. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!