Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, ti egy törölközőt...

Fiúk, ti egy törölközőt használtok fürdés után?

Figyelt kérdés
Tegnap járt nálam a barátnőm és este fürdéskor teljesen le volt döbbenve, hogy én csak egy törölközőt használok. Azt mondta ez milyen gusztustalan, ugyanazzal a törölközővel törlöm mindenemet. Ő 3 darabot is használ, egyet külön a fejére, egyet a testére, egyet meg derék alatt. Tényleg ilyen fura lenne ez? Nyugtassatok meg, hogy nem csak én használok egyet!

2022. márc. 26. 22:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Mondd meg neki, hogy elég gusztustalan hogy nem mossa meg magát elég alaposan ahhoz, hogy utána bárhol megtörölhesse magát ugyanazzal a törölközővel.
2022. márc. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
28%
Nő vagyok, és az a tapasztalatom, hogy a pasik többsége csak egy törölközőt használ. (Ha jól értem, nem a véleményemet kérdezted erről... Maradjunk annyiban, hogy én másképp szoktam meg.)
2022. márc. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Én nő vagyok, de én is egyet használok az egész testemre és egy másikat a hajamra
2022. márc. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Egyet használok. Nem gusztustalan, mert fürdés után ugyanolyan tiszta vagyok mindenhol. (Nő vagyok)
2022. márc. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%

#2-t mondjuk nem tudom, hogy tud nyilatkozni a pasik többségéröl, de oké.


Amúgy én is csak egyet használok, de azért arcomat, hajamat csak a törölköző végébe törlöm. Azon kívűl nekem mindegy. Úgy zuhanyzom, hogy tiszta legyek szóval ilyenek ne legyenek problémásak.

Sok csajnak van ilyen törölköző mániája, hogy még akár egyre külön kilép és még úgy 3 törölköző törölközésre.

2022. márc. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Lány vagyok és nekem is van "törölköző mániám". 3 törölközőt használok (arc, haj, test), de a barátom csak egyet, és engem egyáltalán nem zavar. Soha eszembe se jutott, hogy ez gusztustalan lenne.
2022. márc. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%
én a bokától lefelé eső részt kerülöm, iskolás koromban belém nevelte az egyik tanár, hogy egy esetleges lábgombát más testrészekre vihetek, és ez azóta bennem maradt. úgyhogy régebben a lábfejemre egy külön kis törölközőt használtam (most már csak egy törölközőt használok, a lábfejemet egyszerűen kihagyom, a kilépőnek + néhány perc várakozásnak köszönhetően meg is szárad)
2022. márc. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%
(31F)
2022. márc. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
40%
Én7 törölközőt használok! Kezem, lábam, farkam, seggem, arcom, hajam, hátam. Fontos hogy minden törölközőt csak egyszer használok, és megy mosásra. Van váltás hetes szett, ha még nem száradt volna meg kellően az előző garnitúra. És férfi vagyok. De szerintem, mindenki annyit és úgy használja, ahogy neki jó. Én nekem így jó. Nem kell lenézni azt se, aki csak egyet. Semmi közünk nincs hozzá.
2022. márc. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%

Én kettőt használok,egy mindenre, és egy a lábamra. És ennyi.

A bnőd meg ne várja el , hogy nyaljad, ha alul más törcsit használ mint felülre.

F.44

2022. márc. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!