Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajszi társaim, nektek munka...

Csajszi társaim, nektek munka mellett van időtök pl olyanra hogy fodrász/körmös/kozmetikus? Pl ha 8-16ig dolgoztok hogyan tudtok eljutni?

Figyelt kérdés
Tippeket kérek:)

2022. márc. 28. 22:51
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem vagyok csaj, de:

- Nem minden esik egybe a munkaidőmmel.

- Van, ami szombaton, vagy urambocsá' vasárnap is nyitva van.

- Van egy évben 20+ nap szabadságom, végső megoldásként abból is ki lehet venni.


Egyébként tényleg kissé ironikus, hogy minden nagyrészt akkor van nyitva, amikor az ember dolgozik. Főleg régebben, illetve ma is sok kisebb bolt jelemzően 4-ig, vagy 5-ig van nyitva. Meddig dolgozik általában az ember? 4-ig, vagy 5-ig. Reggel 9 és délután 2 között meg minden bolt kong az ürességtől.

2022. márc. 29. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen eléggé sz@r ez tényleg hogy kb mire végez az ember, semmi sincs már nyitva vagy épp akkor zár.. És pl fodrászok sincsenek hétvégén ha meg időpontot ad 5 után már nem dolgozik
2022. márc. 29. 07:11
 3/10 anonim ***** válasza:
39%

Fodrászhoz csak félévente egyszer megyek, akkor is vagy szombaton, vagy hétköznap mikor pihenős vagyok.


Nem járok se kozmetikushoz, se körmöshöz.

2022. márc. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Metionin ***** válasza:
Évente egyszer megoldom a fodrászt, sima csakvágás szalonba bemegyek munka után vagy hétvégén és annyi. Körmöt magamnak csinálok otthon, általában vasárnap délután. Bár nem gyakran járok de pl. piercing szúratáshoz és pláne tetkóhoz már szabi kell de mivel az alkalmi, megoldható.
2022. márc. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szombatonként megyek fodrászhoz, szintén évi 1-2 alkalommal. (Ezek közül az egyik mindig nyári.)


Körmöshöz szintén lehet munka/suli utánra is kérni időpontot.

2022. márc. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
Miért az ír ide, aki évente megy valahova? :DD
2022. márc. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hajat félévente egyszer vágatok, a körmömet magamnak ápolom és festem, kozmetikusra meg nincs szükségem, mert problémamentes arcbőröm van, a szemöldökömet magamnak szedem, fényvédőt és hidratáló maszkot használok, előbbit naponta, utóbbit hetente 1-2x.
2022. márc. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%

#6:


Mert jobbik esetben egész évben tanulunk és/vagy dolgozunk, szóval valakinek azt az évi 1-2 alkalmat is nehéz megoldania. :D

2022. márc. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én úgy kerestem fodrászt és kozmetikust és körmöst, hogy minél közelebb legyen hozzám. Fodrász és kozmetikus 5 perc gyalogra van tőlem. A körmösöm kocsival 5 tömegközivel 20 perc. Próbálj te is közelebb esőt keresni. Körmöst úgy kerestem, hogy a közelben lévő cukrászdában kérdeztem meg a pultos lánytól, akinek nagyon szép körme volt, hogy kihez jár.
2022. márc. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az előttem hasonlóhoz hasonlóan én is úgy választottam kozmetikust, aki útba esik, közel van. Munkából hazafele ugrok be hozzá, a munkám lehetővé teszi, hogy előre tervezzek. Pl 16-kor elindulok, fél órát számolok az útra. Három hetente egyszer belefér az időmbe
2022. márc. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!