Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » MR vizsgálat mellbimbó piercin...

MR vizsgálat mellbimbó piercinggel?

Figyelt kérdés

Április 4-én mennem kell lumbális MR vizsgálatra, ki kell vennem a mellbimbó piercinget, lenne pár kérdésem! 1.) Hogyan?


Októberben szúrattam 1.6-os egyből karika. Februárban ki lett cserélve 2 mm vastagságú, 8mm átmérőjű gömbös karika. Na most ezt hogyan lehet kivenni? Nagyon vastag az ékszer az átmérőhöz képest. Minél kisebb átmérőjű és vastagabb az ékszer annál nehezebb kivenni és berakni. Alig tudta fogóval berakni a piercer.


A következő kérdésem: be fog e nőni ha kb. 1-2 órát nincs bent? Azt tervezem hogy az ékszer helyére a vizsgálati idő alatt fogpiszkalot teszek be, az kb. 2-2.5 mm vastag. Jó lesz e így? Vagy ne aggódjak ennyi idő alatt nem nő be?


És utána hogyan lehet vissza rakni az ékszert?


Ha nem tudom vissza rakni akkor megyek a piercerhez, az a kérdésem hogy ki bírom e úgy 24 óráig ha fa fogpiszkalo van a mellbimbóimban?



#mellbimbó piercing #Piercing berakasa #Piercing kiszedése #Piercing MR
2022. márc. 29. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Fogpiszlálót.... Olvasni is nehéz volt a kérdést. Valaki elmagyarázza, mi értelme van a bimbó piercingnek?
2022. márc. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Mr-be max ezüst és arany ékszer maradhat. Az orvosi implantátumok többnyire titanbol vannak(leginkább azért mert kevesbe veri szét a képet)


Mint szakmabéli én azt javasolnam, hogy vedd ki a biztonsag erdekeben. 1-2 óra alatt nem forr össze a helye. És az isten szerelmere ne tegyel semmit a helyére.

2022. márc. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Fogpiszkáló?! :DD Bakker, rég röhögtem ennyit. :DD
2022. márc. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
műanyagot szoktak javasolni, de 1-2 óra alatt nem fog benőni
2022. márc. 30. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Fogpiszkálót? Bocsánat, de miafasz...?
2022. márc. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Minél kisebb átmérőjű és vastagabb"

Most akkor melyik???


"be fog e nőni ha kb. 1-2 órát nincs bent?"

XD


"Ha nem tudom vissza rakni akkor megyek a piercerhez, az a kérdésem hogy ki bírom e úgy 24 óráig ha fa fogpiszkalo van a mellbimbóimban?"

Jajj... Minek tágítod még, ha a pirszinget sem tudod belerekni?


És fogpiszkáló...

2022. jún. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!