Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Anyum felnőtt ismerősei és...

Anyum felnőtt ismerősei és egy vizsgálatnál a doktor is mondta hogy mennyek el manökennek vagy modellnek mert olyan alkatom van, meg arcom is. (fiú vagyok,14 éves) Hogyan lehetnék manöken vagy modell? Mert nagyon érdekel.

Figyelt kérdés
2013. máj. 16. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
képet mutass előbb szerintem. érdemes egyet profilból és egy teljes alakosat. a jártasak majd latolgatják az esélyeidet. modellügynökségekkel pedig csak annyit tudok segíteni, hogy vigyázz, nehogy átverjenek :S
2013. máj. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A neten keress pár modellügynökséget. Nézd meg, hogy mik az elvárásaik és a követelményeik. Hívd fel őket vagy írj bemutatkozó emailt. ( Ha az utóbbit választod, akkor feltétlenül kérj meg valakit, hogy ellenőrizze le a leveledet. Helyesírási hibáktól hemzsegő emailt hivatalos helyre lehetőleg ne küldj. Rossz fényt vet rád.) Így van rá esélyed, hogy behívjanak egy elbeszélgetésre. Ahhoz, hogy az ilyen ügynökségek komolyan vegyenek, nem árt, ha van egy pár képből álló portfóliód is.
2013. máj. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem előbb tanulj meg írni, majd aztán MENJ modelkedni ;D
2014. aug. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!