Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyk parfümnek van erős,...

Melyk parfümnek van erős, tartós illata amit érdemes beszerezni?

Figyelt kérdés

Douglasból beszerezhető eredeti parfümök érdekelnek, virágos,èdes illat :)


Olyat keresek ami hosszan tartós marad a bőrön,ruhákon is.


Giorgio Armani Si,Yves Saint Laurent Mon Paris volt eddig,de egyik sem vált be,illatra tökéletes is lenne de tartósság kb 1óra :(



2022. ápr. 2. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Black Orchid
2022. ápr. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2022. ápr. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Á.Zoli ***** válasza:

Gucci homme made to measure

Gucci Guilty Pour Homme (több verzó is)

2022. ápr. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
43%
Armani My Way, Gucci Bloom
2022. ápr. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Saját magadon mindent rövid ideig érzel. Én azt tapasztaltam, hogy ha tartósan használok egy parfümöt, egy idő után beissza magát mindenhova. Ez az egyik. A másik, hogy magadon semmit sem érzel tartósan, mert "elfárad" az orrod.

A harmadik, hogy egy parfümnek általában 3 illata van. Van az első benyomás, amikor fújsz belőle. Ez általában intenzív, akár tolakodó is lehet. 1-2 óra elteltével a nagyon erős illat elillan, lesz egy kevésbé intenzív, de határozottan érezhető kombináció. Több óra utàn pedig már csak a 3 fő illat marad meg. Ez az, amit enyhén, de egész nap lehet érezni.

Én úgy választottam új illatot, hogy a próbacsíkra fújtam, és betettem a táskámba. Mèg 1 hét múlva is kellemes illata volt a táskámnak. Ez egyébként a Dior Pure Poison volt. Édeskés, kicsit virágos, de nem tolakodó.

2022. ápr. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!