Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Műkörmösök. Hogy induljak el...

Műkörmösök. Hogy induljak el a pályán? Mit érdemes beszerezni? Lenne pár kérdésem.

Figyelt kérdés

Most akarok bele kezdeni , tanfira járni utána szép lassan építgetni, előrébb haladni ebben a szakmában.


Eddig magamon próbáltam ki milyen építeni(Cn-es Builder 2-es zselével).


Szeretnék venni színes zseléket, géllakokat.

Melyiket kedvelik jobban?


Milyen színeket érdemes beszerezni?


Milyen és mekkora körmöket kérnek a vendégek?


Milyen árba dolgoztok?


Géllack-1500ft


S-1500ft

M-2500ft

L-3500ft

Xl-4500ft


Swarovski köveket fogok használni


20ft/db


majd ha bele jövök emelem az árakat.


Nálunk van aki egy egyszerű franciát 5500 ért csinál és

2 hétig se bírja.



Minden ami hasznos lehet meg köszönném!



2015. dec. 14. 14:10
 1/2 anonim ***** válasza:
68%

Először tanuld meg a szakmát, utána gondolkozz árakon.

Ez nem egy olcsó szakma, itt sosincs olyan, hogy nem kell költeni. Folyamatos továbbképzések, állandóan változó divat, szezononként új anyagok, új technikák. Ha van 10 féle árnyalatod egy színből, tuti, hogy pont az kellene, ami nincs, viszont ha másnál van, akkor szemrebbenés nélkül elmegy oda a vendég. Az első év pokoli nehéz, csak a kiadások gyűlnek, de ha kitartó vagy, és bírod anyagilag az elejét, akkor jól is kereshetsz.

2015. dec. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én csak árakban tudok segíteni, mert nem vagyok körmös.


Akihez én járok, ő a géllakkot 3500ért csinálja nekem, a zselés műkörmöt 6500ért, a feltöltés 5000ért. A minta ezen felül van, azt hiszem körmönként 100Ft. Gyönyörűen dolgozik, a mintái is fantasztikusak, és tartós is. Soha nem pattant még le vagy esett le, csupán lenő.


Ami a színeket illeti. Szerintem legalább 100 féle körömlakkja van. A natúr, bézs, kávé, barna színekből végtelen, ahogy a piros és lila/rózsaszín/pink árnyalatokból is. Van neki jó pár csillogós, illetve most divatos őszi színek. Meg persze a rikító neon színek, amik szerintem gusztustalanok, de hát van erre is igény.


Tehát nagyon sok féle van neki.


Folyton tovább képzésekre jár, és fejleszti magát.


A köröm pedig mindenféle.. Ő csak zselés körömépítéssel és géllakkal dolgozik, porcelánt nem csinál. Sokan kérik ezt, sokan azt. Van akinek rövid, van akinek hosszú karmok. Sok a mintát kedvelő, és a sima egyszínűt kedvelő is. Mindenféle ember jár hozzá.


Onnan tudom egyébként ezeket, mert mindig kérdezősködök. Imádom amit csinál és ezért érdekel is.

2015. dec. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!