Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen időközönként vágjátok...

Milyen időközönként vágjátok le a körmötöket?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 4. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Körmöshez járok 3-4hetente, de előtte amikor nem volt gél-lakkom mindig akkor vágtam le mikor már túl nőtte az ujjamat. Szerintem elég gusztustalan meghagyni utána, ha nincs festve. Én sose szerettem ha nagyon meg volt nőve festés nélkül, meg értelmét se láttam, de kinek mi
2022. ápr. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hetenete
2022. ápr. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
Nem vágom, reszelem. Hetente.
2022. ápr. 5. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%
Én kb havonta vágom le a kezeimen a körmöt.
2022. ápr. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Metionin ***** válasza:
100%
Csak ha betörik, amúgy reszelni szoktam 2-3 hetente, amikor cserélem rajta az erősítő gélt.
2022. ápr. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
2hetente kb
2022. ápr. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mivel beszakadozásra, betörésre hajlamos a körmöm ezért szinte sose vágtam, hanem csak reszeltem.

Pár hónapja géllakkoztatok, ő se vágja csak reszel kicsit de azt se sokat, mert nekem nem olyan a körmöm ami km hosszúságúra nőne meg (pici köröm, ujjaim is kicsik), viszont szeretem azért ha hosszabb (már önmagamhoz képest).

2022. máj. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!