Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Férfiak,ti mivel szoktatok...

Férfiak,ti mivel szoktatok borotválkozni?

Figyelt kérdés

Már mindent kipróbáltunk,de nekem és apumnak is,annyira nő a szakállunk,hogy az valami hihetetlen,Gillete borotva(nem mondom hogy rossz,de jó sem),eldobható borotva szintén nem jó(megrakodik szőrszálakkal)


Apukám ma látta a TV-ben,hogy van olyan elektromos borotva,ami nem tép,nem irritálja a bőrt,sajnos a nevére nem emlékszik,de olyan kb 10000 Ft körül van,valami S betűvel kezdődik a "neve"

Gyönyörűen borotválm,simára.


Nagyon szépen köszönöm mindenkinek,a segítőkész válaszát! :)


Ha jól emlékszem,még világítás is van rajta,+inox vágófejek,bajuszvágó.


Sajnos keresgettük a neten,de nem találtuk meg.



2022. ápr. 5. 13:00
 1/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek,az értékes hozzászólásokat :)
2022. ápr. 5. 13:01
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
En hajvagó géppel leturom a fejem is es az arcom is nullásra. Szeretem ha van borostám.
2022. ápr. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Olcsó Gillette blue3. Folyóvíznél borotválkozom és minden húzás után odacsapom a mosdónak a borotvát, majd egy mozdulattal lemosom. Az ötpengés Gillette-be nem ragadtak ennyire a szálak, de annyit nem költök erre.
2022. ápr. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a sok segítséget! :)

Én is ugyan úgy csinálom,mint az utolsó,de a Gilette sem olyan,mint régebben,sajnos mindennek az ára az "egekben" van...


2. szintén úgy csinálom,ahogy te,de nem szeretem ha borostás az arcom :D

2022. ápr. 5. 15:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Én sima Lidl-s sajátmárkás cserélhető fejes borotvát szoktam venni, jó minőségű zselével (pl. Gilette). Nekem nincs vele bajom.
2022. ápr. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Párom (F) egy klasszik nemesacél biztonsági borotvát használ + szakállnyírót. Elégedett vele.
2022. ápr. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :)
2022. ápr. 6. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!