Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miben változtassak, hogy egy...

Miben változtassak, hogy egy kicsit szebb és csinosabb legyek?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, és nem hajtok szépségkirálynői címre, csak sajnos nem nagyon tudom, hogy hogyan tudnék kicsit szebb lenni (vagy inkább fogalmazzunk úgy, hogy egyáltalán szép lenni). Elég sok hibám van, nem vagyok az a klasszikus baba arcú lány, az orromat és a számat utálom, de ezen ugye nem lehet nagyon segíteni. Elsősorban az érdekelne, hogy milyennek kéne lennie a hajamnak, a szemöldökömnek, a sminkemnek, hogy a legtöbbet tudjam kihozni abból amim van.

Remélem nem kapok túl sok anyázást majd, én tényleg csak egy kis segítséget szeretnék kérni.

Ja, és mielőtt valaki megkérdezné, nem, nem ez életem legnagyobb gondja, de jól esne egy kis segítség.

Köszönöm előre is!

Itt van két kép rólam, hogy egy kicsit adjom támpontot arról, hogy hogy is nézek ki:

[link]

[link]

(utóbbi sajnos csak webkamerás...)


2010. szept. 15. 17:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Legyél magabiztosabb ;) Szerintem aranyos vagy! Egy kis smink, új frizura sokat segíthet, pár kiegészítő és sok mosoly...

f21

2010. szept. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
68%
Szerintem szuperul nezel ki! Onbizalom nagyon fontos!
2010. szept. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%

Hogy akarsz még ennél is jobban kinézni?

26/L

2010. szept. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hajjaj, pedig szerintem jól nézel ki.

Több önbizalmat !

2010. szept. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Jajj nagyon köszönöm mindenkinek! Hát, nem ilyen válaszokra számítottam ez biztos, de jót tett a lelkemnek. :)
2010. szept. 15. 18:13
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Legyél egy kicsit természetesebb.Mondjuk ne ezt a platina szőke hajszint válaszd, hanem egy kicsit természetesebb hatásu szőkét.hidd el, óriásit fog dobni rajtad.

A szemöldököd pedig egy icipicit lehetne vastagabb.Ennyi.

2010. szept. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Utolsó: Köszönöm az építőjellegű megjegyzésed! :) A Szemöldökömön mindenképp változtatok, tudom, hogy nem szép a nagyon vékony. A hajam elvileg át lett festve sötétebb szőkére, azóta természetesebb hatású, csak az első fotón nem látszik, mert nagyon sütött a nap.

De tényleg köszönöm! Megfogadom a tanácsod! :)

2010. szept. 15. 19:11
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Természetes hajszín és fiatalos ruhák. Szép vagy, de inkább 30asnak néznélek, ne haragudj. A második képen legyen 25. (persze lehet, csak mert megszoktam a saját fejem, engem jó, ha 16nak néznek. XD)

Festesd valami világosbarnára szőkés melírral a hajad és próbálj ki egy teljes frufrut, annak sem kell egyenesnek lennie.

Használj valami jó krémet, mert elég száraznak tűnik a bőröd, főleg a szemednél. Ja és igyál sokat!

A mésodik képen jó a sminked, csak kicsit erős a fekete ehhez a hajszínhez, esetleg próbálgass színeket. A világosrózsaszín szájfény sem a legjobb választás.

Ruhában meg ne feketét semmiképp, mert öregít.

2010. szept. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is idősebbnek nézel ki. Inkább válassz valami természetesebb hajszínt, mert ez nagyon mű. Kicsit sötétebb, barnásabb árnyalat szerintem jobb lenne.
2010. szept. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Elképzeltelek barnával, és húh..... :)
2010. szept. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!