Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan változtassak magamon?

Hogyan változtassak magamon?

Figyelt kérdés
meguntam a külsőmet és úgy döntöttem változni szeretnék.piercinget akarok meg a hajam színét változtatni.adjatok pár tippet h mitől lhetek "jócsaj" :)
2011. ápr. 25. 23:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Legyél tiszta, edzett és öltözz ízlésesen.
2011. ápr. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%
És ne akarj piercinget, mert hányinger.
2011. ápr. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ja, egyet értek az utóbbi válaszolóval annyiban, hogy ne akarj piercinget, szép leszel anélkül is. Ezen kívül ne akarj tetoválást, plasztikai műtétet (ha nem muszáj), és orrkarikát se. Én egyébként a fülbevalót sem javaslom, de az teljesen mindegy. Igazából még sosem voltam csaj, így annyira haj témában például nem vagyok otthon. A csíkos az a melírozott? Ha úgy érzed jól állhat neked, akkor próbáld ki, van akinek nagyon jól áll. Járj el táncolni, vagy valamit sportolni (például capoeira), hogy karbantartsd/tökéletesítsd az alakod. Továbbá a sminket se erőltesd, ha elég szép vagy anélkül is, mert akkor jó eséllyel csak rosszabb lesz. Legegyszerűbb egyébként úgy lenne segíteni, ha linkelnél egy képet magadról, hajszínt is könnyebb lenne úgy javasolni.


Egyébiránt Te dolgod, hogy mit csinálsz, az a lényeg, hogy jól érezd magad, szép legyen az alakod és tudj vidáman nevetni.

2011. ápr. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

ne vidd túlzásba semmiképp!

kérd ki mások véleményét, akik látnak is, hogy mi állna jól.. valami jó ötlet tuti lesz! de semmiképp ne tőúlozz. nem kell szőkéről hirtelen feketére váltani, vagy 15 pc-t lövetni... szerintem.

2011. ápr. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

egyébként előszöris mindenképp a belsődön változtass, ha tényleg szeretnél.

ha ez megvan tuti kívülről is szebb leszel. :)

2011. ápr. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!