Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A héten vettem egy Bvlgari...

LN09 kérdése:

A héten vettem egy Bvlgari gyűrűt. Itthon nézegettem a neten, hogy milyenek vannak, és azoknak az oldalába ott volt a márkajelzés, de az enyémbe nincs. Az eladó állítja, hogy eredeti. Szerintetek hamisítvány?

Figyelt kérdés
2010. szept. 15. 22:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
tuti.ha van bizonyítékod, h ott vetted, mond meg, h vagy ad eredetit, vagy feljelented...
2010. szept. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Fényképezd le a gyűrűt és a blokkot, és írd meg ide a cikket "hamis gyűrű" névvel vagy ahogy szeretnéd:

[link]


Kiváncsi vagyok, h mi lesz a gyűrűvel, ha visszaviszed!

Írj majd!

2010. szept. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott, hogy hol vetted?
2010. szept. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Hát nem boltban! A munkahelyemre jött az egyik munkatársam barátnője aki ezüstöt árul.


Voltak nála cuccok amin rajta volt a név ezen nem....

2010. szept. 16. 13:34
 5/14 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de egy házalótól vetted és elhitted neki, hogy eredeti??? Remélem azért sokat nem adtál ki érte. És legközelebb ne legyél ennyire naiv, főleg, ha nem is értesz hozzá (mert akkor kiszúrtad volna). Próbáld előkeríteni az árust, és beszéld meg vele a dolgot, de ne fenyegetőzz, mert azzal semmit nem fogsz elérni. Érvelj, vigyél képeket. Sok sikert.
2010. szept. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Akkor biztos, hogy nem eredeti. De én a helyedbe előkeríteném azt aki eladta neked a gyűrűt és szépen elsétálnék vele egy ékszerészhez aki megtudja mondani, hogy eredeti vagy sem, aztán simán visszakérheted az árát.

(Én kérdeztem, hogy hol vetted.)

2010. szept. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Gondoltam munkatársam barátnője nem csesz át. Nem fizettem még 1 fillért sem. 3 hónapra adott részlefizetést. Igazából nem tudom milyen ár körül mozognak az ilyen márkájú gyűrűk, de ez 12.000 ft volt.

Minden hónapban jön a csaj, szóval nem is értem... Megvettem volna mindenképp, mert iszonyat jól néz ki, mindenki megcsodálja, csak akkor ne mondja hogy Bvlgari, ha nem az.

2010. szept. 16. 20:08
 8/14 anonim ***** válasza:

Bvlgari? Inkább 100ezres kategória (sőőőőőőt)...

Tényleg nem értesz hozzá. :D Nem csoda, hogy átvernek. :S (nem bántásnak szánom! csak legyél gyanakvó, ebben az országban jellemzően mindenki átb@ssza a másik fejét. :S)

Plusz ilyen menő cuccokhoz szokás adni tanúsítványt meg van sorszáma általában, meg minden.

De ha tetszik, szép és ezüst, akkor annyira nem rossz vétel, bár kicsit még így is drágállom. :S

2010. szept. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Volt ennél drágább is :P Én is sokallottam érte a pénzt, de hát megtetszett.


Amúgy valóban nem értek hozzá. Mondta nekem a csaj, hogy bvlgari, bvlgari... Mondom egészségedre. Itthon néztem utána neten, hogy mégis mi ez.


De ha nem mondta volna is megvettem volna, mert aki ellen tudott volna neki állni az hazudik :P

Na köszi mindenkinek :)

2010. szept. 17. 15:53
 10/14 anonim válasza:
bvlgari gyűrűbe nincs is ezüst
2011. júl. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!