Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vaterán eladó zselés műköröm...

Vaterán eladó zselés műköröm szett megéri, vagy inkább körmös oldalról szedjem össze az alapanyagokat?

Figyelt kérdés
Nincs szakmám... de ki akarom otthon próbálni magamnak..sok videót láttam és körmöstől is tanulgattam.
2011. jan. 15. 17:41
 1/4 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, hogy noname márkák...nem tudom kinek vált be a noname.
2011. jan. 15. 17:44
 2/4 Anett91 válasza:

szia :)


Én azt mondom szedd inkább össze,de ha tényleg érdekel nekem van eladó szettem (uv lámpa,4 ecset,1 buffer,2 körömreszelő,1pink,1fehér,1átlátszó zselé,1 körömfényesítő lakk,1 ecsetes ragasztó,1 sima ragasztó de ebben már nem sok van,tippek kb 80-90 db de lehet hogy több tartódobozban,9 csillámpor-2lila-2rózsaszín-2kék-1fekete-1ezüst-1fehér,4 pontozólakk,díszítő kő,)Ha érdekel írj üdv Anett

2011. febr. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Anett91 válasza:
Jah és az ár...:) 16ezer ft.
2011. febr. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nem tudom hogy érvényes-e még de én küldök neked egy linket,ahol én vettem a szettemet!:)Szerintem nagyon megéri ez a szett! Borzasztó olcsó,gondolom ezt te is látod,főleg h minden új:) de amugy ennél a csajnál ha körülnézel a hirdetései között én legalábbis már több mindent vettem tőle mert nagyon sok diszitője meg zseléje is van és ez mind mind ilyen olcsón! Ráadául a postaköltség is ingyenes nála. Egyetlen egy negatviumot tudok csak mondani rá,hogy kb.2 hetet kellett várnom mindig a csomagok érkezésére amiket tőle vettem. de megérte:)

[link]

2012. nov. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!