Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szőrszál rendszeres vágásával...

Szőrszál rendszeres vágásával vastagodik?

Figyelt kérdés
Arra volnék kíváncsi hogy pár éve egy nyáron a lábamon rövidebbre vágtam a szőr. Azóta nem igazán mertem mert nekem úgy tűnik hogy még erősebb, hosszabb, sűrűbb lett a szőr. Nem tudom hogy alapból is ilyen lett volna ha nem vágom vagy van köze a vágásnak a szőr erősődésnek?

2022. ápr. 22. 15:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%
Milyen nemű vagy és hány éves?
2022. ápr. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
22 éves fiú.
2022. ápr. 22. 16:01
 3/14 anonim ***** válasza:
99%
Ja, hát akkor a "pár éve" rövidebbre vágott szőr amúgy sem maradt volna ugyanolyan, mert időközben többé-kevésbé befejeződött a férfivá válásod. Magyarul: mindenképpen szőrösebb lenne most, mint akkor volt.
2022. ápr. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Én rendszeresen vágom, de szerintem nem változik. Mondjuk ha úgyis vágod, akkor mindegy. F.
2022. ápr. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Nem
2022. ápr. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%

Ha nem vágod akkor a végénél vékony marad és a tövénél vastag

Ha vágod akkor mindenhol vastag

2022. ápr. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%

Remélem azt tudod, hogy a szőr nem azért nem lesz akkora, mint a hajad, mert tudja, hogy elérte a kívánt hosszt, hanem egyszerűen van egy élettartama. Most hogy ez kinek mennyi változó (4-6 hónapot találtam egy oldalon), de a nyári szőröd jó eséllyel nincs meg. Szóval nyugodt lehetsz, rosszat nem csináltál, alapból is olyan lett volna.

Amúgy én is túlságosan szőrös vagyok, szenvedek vele. Azóta jobban szeretem inkább csupaszon, mint full szőrösen. De ezt döntse el mindenki maga. Borotva szar, mert szúr. De nyugodtan használhatsz igazából bármit, egyik módszer sem fogja erősíteni.

2022. ápr. 23. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
Az egy urban legend, egy mítosz, hogy a vágástól erősödne, vastagodna a szőr. Legfeljebb látszatra lesz vastagabb egy rövid ideig, amíg levágod.
2022. júl. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
Nem.
2022. júl. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
24%
Igen
2022. szept. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!