Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy fiatal srác hol legyen...

Egy fiatal srác hol legyen szőrös/trimmelt/csupasz? És miért?

Figyelt kérdés
Arc, hónalj, kar, felsőtest, intim rész, láb.

2022. ápr. 28. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Ahol ès ahogy neki jól esik
2022. ápr. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Én is így gondolom, ahogy az első válaszoló írta. Rajta múlik inkább, mert ahogyan ő jól érzi magát, attól lesz önmaga!
2022. ápr. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy jól érzed magad. Manapság divat szőrteleníteni fiúknak is, persze nem muszáj.

De pl én rendszeresen szőrtelenítem magam tetőtől talpig mindenhol, mert így érzem jól magam. A csajok többségének is bejön a szőrtelen test, és én is jobban érzem magam így. :)


F

2022. ápr. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Ahogy neked tetszik. Manapság egyre inkább elfogadott a férfiak esetében is a szőrtelenítés.
2022. ápr. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem olyan ahogy kinőtt nem zavar hogy alul bozontos. Más véleménye ebben meg nem érdekel
2022. ápr. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
25%
Nemtom szerintem aki ilyen havonta leborotválja az nem annyira normális szerintem. Egy hétig viszketet mint az állat azt hittem már falat bontok le. Ha egy novel intim akarsz lenni ott érdemes azért leborotválni.
2022. ápr. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ahogy jól esik neki bár intim részen egy kis trimmelés nem árt, mert van az a pillanat mikor a csaj megáll orál közben hogy kihúzzon egy 5 centis szőrt a szájából és nem lesz őszinte a mosolyod, de ezt szerintem rövidre vágással már lehet orvosolni. De a teljes borotválás meg tényleg tud annyira viszketni hogy a spar közepén eladnád a lelked egy vakarásért, meg szerintem a borostás fázisban lévő szőr a legrosszabb esztétikailag de ez lehet csak én vagyok.
2022. máj. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!