Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Le Trimmeltem a Lábszőröm, és...

Le Trimmeltem a Lábszőröm, és most viszket marhára. Milyen módszert javasoltok? 19/F

Figyelt kérdés
Iszonyatosan szőrös a lábam. Kb olyan mintha még egy nadrág lenne rajtam így úgy döntöttem letolom, de most viszket, pedig nem is 0-val hanem a 3mm-el szedtem le.

2019. júl. 1. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne vakard, különben sose múlik el + rosszabb lesz.

Vegyél egy fürdőt, majd fürdés után kend be testápolóval és lehetőleg olyan ruhát vegyél, ami nem húzgálja. Legjobb ha max egy gatya. Takaró szintúgy, feltéve ha szükséges. Még nekem, ami még bevált a hintőpor borotválás, stb után.

2019. júl. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Lehet kapni rossmannban, dmben borotvalas utáni krémet, én azzal kenem be.
2019. júl. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A frissen levágott szőr szúrós mert nincs elvékonyodva a vége. 1-2nap és nem fog szúrni, de amúgy is ha rendszeresen fogod vágni, megszokja a bőröd. F.
2019. júl. 4. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!