Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy akin van...

Miért van az, hogy akin van 5-6 kg felesleg azt egyből kövér?

Figyelt kérdés
Nem értem. és amúgy is mi az hogy tökéletes alak.
2010. szept. 16. 22:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
46%
már miért lenne kövér :S ki mondta ezt? inkább a soványakat csesztetik állandóan :S
2010. szept. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
hát én nem igy vettem észre. és olyan rossz h van rajtam pár kg, és nem merek öltözködni hanem takargatom magam, mióta felszedtem egy kicsit
2010. szept. 16. 22:56
 3/14 anonim ***** válasza:

5-6kg az szinte elhanyagolható. szerintem nem láttak még kövér embert, azért mondják.


vö. [link]

2010. szept. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

ne sokkolj:)

tulajdonképpen ez az amit nem értek. szerintem is máshol kezdődik a kövérség, de még is aki nem vékony az már kövér

2010. szept. 16. 23:06
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
aki meg nem kövér, az túl vékony. még nem jó, még nem jó, már nem jó. én mondom köcsögök ezek mind. :)
2010. szept. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
én sem értem ezt az emberiséget. valami nagyon elromlott
2010. szept. 16. 23:44
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Senki se tökéletes és soha nem lesz olyan, hogy mindenkinek tetszeni fogsz,mert mindenkinek más az ízlése...Engem sokan azzal cseszegetnek,hogy túl vékony vagyok...Vannak pasik,akiknek meg pont én vagyok az esete...
2010. szept. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mert senkinek semmi nem jó. Ha valaki nagyon vékony, az gebe meg anorexiás, ha valakin van 5 kiló felesleg, az zsírdisznó. Rajtam kb 10 kiló felesleg van, de nem akadályoz semmiben. Tudok öltözni hozzá, hogy ezt leplezzem, aki meg ezért beszól, az magát minősíti (általában ők sem tökéletesek, sőt!). Csinosnak érzem magam így is, a barátom így szeret, minden lehetségeset kihozok magamból, úgyhogy nem parázok ezen feleslegesen.
2010. szept. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
köszi a hozzászólásokat. cska azt nem értem minek cseszegetni az embert. és ugy tesznek mintha nem lenne átmenet vagy csak vékony vagy csak kövér és kész . mintha nem lenne mindegy hogy teszem azt 70 kg vagy 120 kg.kövér és kész. én is próbálom elfogadni magam, de persze próbálok lefogyni. eljutottam oda, hogy magamért akarjak és ne másokért
2010. szept. 17. 09:58
 10/14 anonim ***** válasza:
Az 40-es, 50-es években olyan csinos volt a nőideál...nem volt dagi, de csinos, rohadt nőies volt, a 60-as években hülyültek meg a nők, mind csontsovánnyá fogott :S és még mindig tart ez a hóbort a véznasággal :S
2010. szept. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!