Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Borotva vagy gyanta?

Borotva vagy gyanta?

Figyelt kérdés
Eddig gyantáztam magam, most viszont gondolkodom a borotváláson, hogy arra kellene át térni. Nektek melyik vált be jobban? A gyanta vagy a borotva? (Nő vagyok)

2022. máj. 5. 15:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Attól függ hol, nemi szervemen a borotva, lábon, hónaljon a gyanta, tartósabb volt.
2022. máj. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Gyanta

Lábra epilàtor

2022. máj. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Csakis borotva, nem okozok felesleges fájdalmat magamnak. Plusz az egyszerű és gyors.
2022. máj. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

3

Plusz egy napig tart, könnyen begyullad a tüsző

2022. máj. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

#4

Pár percig tart, és bekenem aloe verával, úgy nem gyullad be. (Mármint nekem nem szokott, tudom hogy van akin nem segít.)

2022. máj. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Lol

Nem a borotvalás tart egy napig, hanem másnapra latszik, hogy nő ki...

2022. máj. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#6

Nem. :D

Cserébe a gyantánál meg meg kell várni ameddig valamekkora a szőr, barátnőim mindig szőrös lábbal várták hogy végre újra gyantázhassanak. :D én meg ha úgy tartja kedvem akkor akár naponta borotválom, de amúgy meg nem, nem egy napig tart ki.

2022. máj. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
33%

Látom a szövegértelmezés nem nagyon megy.

Inkább azt gyakorold akár naponta.

További szép napot 😀

2022. máj. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#8

Azon mi szövegértelmezés, hogy NEM csak egy napig tart ki a hatása? :D

2022. máj. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Emberfüggő, én pl ha este borotválom, másnál délután már elkezd szúrni. Ennek ellenére én is borotvát használok, próbáltam az epilátort, de nagyon fájt és ahhoz képest nekem hamar szúrós lett azután is. Nyilván lassabban és foltokban nőtt a szőr vissza, de nem volt napokig, hetekig tartó simasag azzal sem. A gyantához én béna vagyok, mindent összeragacsoztam vele, alig bírtam leszedni és cserébe fájdalmas is volt. Vettem egy olcsóbb tartós szőrtelenítőt is, de az sem jött be, mert ugyanúgy nőtt a szőr sok használat után is, hiába villogtattam a legnagyobb fokozaton a lábamat.

A szőrtelenítő krém is borotva szintjén van, csak káros a bőrre, szóval nekem egyelőre a borotva maradt az egyetlen. Nem szeretem, a legjobb nyilván egy kozmetikai lézeres kezelés lenne, de az sokba kerül és nem vettem még rá magam.

2022. máj. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!