Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hónalj szőrtelenítése után...

Hónalj szőrtelenítése után sok kicsi pukli?

Figyelt kérdés
Borotválás után és gyantázás után is tele van mindkét hónaljam puklikkal. De bőrszínűek, tehát nem az a tipikus kipattogzás ami lábon, karon előfordul. Plusz ilyen nagyon picike szemölcsök is kialakulnak (szintén bőrszínűek). Nem merek így újra szőrteleníteni, de már kezd nőni a szőr, úgyhogy kéne... tud ez ellen valaki valamit? Másnak is van/volt ilyen problémája? Gyantázni eddig csak egyszer gyantáztattam ott, tehát nem tudom, hogy az hosszú távon hogy hat, de a borotválástól folyamatosan fennállt a fent leírt probléma..

2022. ápr. 9. 12:34
 1/2 anonim válasza:
Szerintem menj el bőrgyogyászhoz vagy küld el nekik online, ők tudnak majd segíteni
2022. ápr. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Megesik, hogy a szőrszál visszafele nő, bekunkorodik a bőr alá.

Valami minőségi képpel jó lenne látni.


De ha kinő az akár lehet vadhús is.


Így vakon nem lehet mit mondani csak tippelni.

2022. máj. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!