Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Létezhet olyan, hogy a körmöm...

Létezhet olyan, hogy a körmöm nem bírja a ráépítést, és "ledobja"?

Figyelt kérdés

Próbáltam géllakkot, próbáltam zselét is, és most a legfrissebb a poliakril. 3 mód, 3 különböző ember csinálta. A géllakk 1-2 napon belül elkezdett feljönni, a zselét 1 héten belül egészben le tudtam szedni. Gondoltam, kipróbálok egy masszívabbat, így most jelenleg poliakril van a körmömön 3 napja, de már látom, hogy helyenként válik el. :( A gélt és a zselét "amatőrök" rakták fel (tehát nem képzett körmösök, de pl a zselés tudom, hogy ezer éve magának csinálta). Azóta eltelt közel 3 év, eddig nem volt semmi fenn, de szerettem volna újra esélyt adni neki. Most rendes körmöshöz mentem, nagyon profin dolgozott, gyönyörű lett a körmöm. Nem csináltam semmi extrát, ami miatt elkezdhetne tönkremenni, de mégis, már látom, hogy előbb fog lepattogni, mint lenőni...

Lehetséges, hogy a körmöm nem bírja, és kvázi ledobja magáról? Vagy csak szerencsétlenség, és kifogtam 3 "béna" embert, esetleg rossz anyagokat?

Úgy örültem, hogy végre szép megint a kezem, erre ismét csalódok. :(



2022. máj. 6. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem kifogtál 3 szerencsétlent.



Ha a köröm nincs rendesen előkészítve, akkor bizony nem fog tapadni rá a cucc.

2022. máj. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%

Igen, van ilyen!

Azt hiszem pajzsmirigy probléma is állhat ilyen esetben a háttérben. Nem árt megnézetni!

2022. máj. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
25%
Hozzanwmerto gyokerhez mentel. Ezert csinalom en otthon magamnak mar 20 eve a mukormot kezen labon.
2022. máj. 7. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!