Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy van minden lánynak lapos...

Hogy van minden lánynak lapos hasa?

Figyelt kérdés

Azon gondolkoztam unalmas perceimben hogy a legtöbb lánynak hogy az istenben van lapos hasa úgy hogy nem dietaznak nem csinálnak semmit, esznek csokit ugyanúgy stb?

Nekem sajnos világ életemben nem volt lapos hasam, valami pici poci mindig is volt. És egyszerűen mindenhol ez jön velem szembe hogy mondhatni a legtöbb csajnak lapos a hasad pedig nem is tesz érte.

De hooogggyyy?! :))))

Más is szokott ezen agyalni?



2022. máj. 6. 20:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Genetika (is) de én pl olyan lány vagyok aki rengeteget tesz érte hogy lapos hasa legyen. Edzek, nem eszek cukrot, nasikat, és semmi ilyet. Egészségesen eszek, sok zöldség, nasinak 1-1 szem gyümölcs. Nem mindenki olyan szerencsés, de így sem lehetetlen elérni, csak kitartás kell
2022. máj. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
én is szoktam ilyeneken agyalni :)))))
2022. máj. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!