Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik jobb a...

Szerintetek melyik jobb a Ghot vagy az emo?

Figyelt kérdés
2010. szept. 17. 23:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%

hát...egyik se vmi jó

de ha muszáj inkább emo legyen,bár inkább stílusban ne igazi aki vágdossa magát stb..:S

2010. szept. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
59%
Emo
2010. szept. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
41%

egyik se!

minda2 borzalmas..

de ha nagyon muszály választani akk emo

2010. szept. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
sztem akkor már inkább goth, ha a zenei stílust is figyelembe vesszük a goth évezredekkel jobb, meg az legalább egy eléggé régi stílus, és egy goth azért tud szép lenni, legalábbis a ruhája és ha elég gazdag:D amiket külön külön énis elhordanáék a cipőt leszámítva
2010. szept. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
53%

Emo

De hozzátenném h egyiket se helyeslem.

2010. szept. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
86%

egyértelmű hogy a Goth. és az G-O-T-H.

nem csak azért az a jobb mert én is az vagyok, hanem mert mélységeiben értelmesebb dolog.

a tévedések elkerülése végett a gothok nem sátánisták, nem áldozunk állatot (embert se), nem iszunk vért, nem közösülünk semmilyen más fajba tatozó élőlénnyel, hullával se, stb. legalábbis nem ez az általános. lehet hogy vannak olyanok akik furán néznek ki, meg olyanok akik sm-ek, és olyanok is akik eljátszák hogy vámpírok, de lehet az ember mindezek nélkül is goth. mi is sokfélék vagyunk.

ami közös, hogy a sötét dolgokban is meglátjuk a szépet. a legtöbbünk filozofikus, kissé melankolikus, de semmi esetre sem szuicid. mi nem nyirbáljuk az ereinket, mert mért ne. és meg lehet különböztetni a nőket meg a férfiakat, mégha extrém göncökbe bujnak is. foglalkozunk az élet nagy kérdésivel, és nem csak siránkozunk rajta hogy milyen szar. olvasunk. igazi irodalmi műveket is. hogy ne menjek messze, edgar allen poe munkássága közel áll hozzánk. de akár festészet, képzőművészet, építészet terén is mondhatnék olyan példát, amit az embereknek ismerniük kellene, már csak az általános műveltséghez is, köztünk viszont alap, hogy ismered.

mi alapvetően nem sötétebben látjuk a világot, hanem meglátjuk azt is, ami a világ árnyoldalához tartozik. nem kiáltunk ki sötétséget ott ahol nincs. legfeljebb nem megyünk a fényre.

nem lehet egy ennyire szerteágazó dolgot elmagyarázni itt. ha érdekel nézz utána mindkettőnek. én megtettem. és a goth sokkal több mindent képes adni, ha odafigyelsz.

még valami. emoban nem fogsz olyat találni hogy valódi művészet, valódi irodalom. csak azt hogy az emoknak mennyire rossz csak nekik vannak problémáik és érzelmeik. ezúton megsúgom, hogy mindenki másnak is. az emo inkább az egymás majmolását, míg a goth inkább az intellektust és az élet furcsább, sötétebb felfogását vonzza.

2010. szept. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó tökéletesen leírta.

A goth egy mély gyökerekkel rendelkező életszemlélet, felfogás, valódi értelemmel rendelkező szubkultúra, aminek nem az a lényege, hogy sátánisták vagyunk, mert nem (sőt, mi több; rengeteg vallásos, pl. keresztény goth is van), és nem az, hogy magunkat sajnáltatjuk, csupán látjuk a mások számára szomorú, sötét, esetleg furcsa, ízléstelen, visszataszító, extrém dolgokban is a jót, a művészit, az értékelhetőt!

Sok fiatal van, akik gothnak akarnak tűnni, vagy esetleg annak képzelik magukat, és olyan dolgokat tesznek, amiket pl. a napiszaron láthatunk, de ezeknek a legtöbbje nem goth, csak valami pózer, elveszett, stíluskereső tini. Ne belőlük induljunk ki.

2010. szept. 18. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%
Emo
2010. szept. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
19%
teljesen mindegy, ha ki akarod röhögtetni magad.... :D
2010. szept. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%
ma 00:06 Teljesen egyetértek ezzel a korrekt válasszal. Szerintem a többség, aki itt válaszol, még életében nem látott gothot, de azt sem tudja, mi az. Nem baj, jót röhögök rajtuk:D
2010. szept. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!