Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Esküvő előtt 3 nappal körmöt...

Esküvő előtt 3 nappal körmöt csináltatni rossz döntés? Inkább előtte kellene egy nappal?

Figyelt kérdés

Júli 9. Lesz az esküvő napja és júli 6.-án csináltatom a körmöm majd, akkorra kértem időpontot, mert aznap lesz a diplomaosztóm is megünnepelve és szeretném, hogy már aznap is szép legyen.


Közben eszembe jutott én sütni is akarok majd, de max akkor kesztyűbeb... meg az is eszembe jutott, hogy remélem addig nem fog nőni, merr amúgy gyors növésű a körmöm.


Lányok, valaki, mit javasoltok? Tegyem inkább előtte lévò napra? Nem szeretek variálni



2022. máj. 24. 15:28
 1/5 A kérdező kommentje:
Amúgy sose szokott műkörmöm lenni ezért vagyok ilyen értetlen.
2022. máj. 24. 15:29
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
3 nap alatt nem nő annyit
2022. máj. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy nő le 3 nap alatt... sütés se fog ártani a gél-lakknak. Semmi baja nem lesz az esküvőig.
2022. máj. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan, 3 nap múlva ugyanolyan szépnek kell lennie, lenőni ennyi idő alatt nem fog és süthetsz is, nem lesz tőle semmi baja.
2022. máj. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm nagyon megnyugtattatok*-*

Kb. Kivert a víz mikor letettem a telefont, mert eszembe jutott hogy sütni fogok és a tésztát dagasztani akkor mi lesz vele:) de nagyon megnyugodtam akkor:)

Legalább a nászútra is szép lesz❤ nagyon várom már:)😊😍🤗😎

2022. máj. 24. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!