Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hová tetováltassam? A felkarom...

Hová tetováltassam? A felkarom belsejére gondoltam, de az nem túl pasis?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy mondatot tetováltatni folyó írással, de nem tudom hová. A hátamra vagy derekamra azért nem akarom mert gerincferdülésem van s ha kiegyenesedik a gerincem akkor elcsúszik! Nő vagyok. Véleményeket kérek!
2010. szept. 18. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:

akkor ha gerinc ferdülésed van akkor a derekadra!

amúgy a ha kisebben gondolkodsz akkor a lapockádra is lehetne mert a nőknek az szép és ott nem fog elmozdulni!

A felkar nem annyira pasis de ha ez az első tetkód akkor ne vállalkozz olyan nagyban mint a hátad!!Mert az úgy nem fogod bírni!

De ha meg nem az első akkor meg nyugodtan mehet bárhova ahova jónak látod mert ha az előzőt nem bántad meg hogy éppen oda teteted ahol van akkor ezt sem fogod!

De gondolom ha ilyet kérdezel akkor ez az első!:D

Szóval a gerincferdülésed miatt derék vagy lapocka!

vagy alkar belseje!Az is nagyon szép kivéve ha nem csontos az alkarod!

Hidd el nem okoskodóként mondom.......

2010. szept. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem ez az első! Van már egy, de miből gondolod, h nem csúszik vagy ferdül el a derekamon?
2010. szept. 18. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!