Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol éri meg jobban vásárolni? ...

Hol éri meg jobban vásárolni? Avon vagy drogéria?

Figyelt kérdés

Esetleg más katalógusok?

Ti hol vásároltok illat és tisztálkodási szereket?

Én eddig az Avon termékeket vásároltam, de kezdek átszokni drogériákba, ugyan is úgy veszem észre, hogy ott jobb az ár és minőség is.



2022. jún. 6. 06:35
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Drogériában van lehetőséged olyan termékeket venni, amik nincsenek tele mesterséges összetevőkkel és kevésbé károsak, mint az ilyen avonos termékek.
2022. jún. 6. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem az összetevők miatt aggódok, hanem az ár és hatékonyság számít. Nem érdekel mennyire szintetikus egy cucc, azért köszi a választ :)
2022. jún. 6. 06:43
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

Kérdező, a minőségbe ez is beletartozik, hogy milyen vacak vagy természetes összetevőkből álló terméket használsz. Ennyire nem tisztelnéd a bőrödet, hogy képes vagy minden szrt rákenni?

A bőröd, szervezeted nem felejt, ezt jól tartsd észben.

Azt fogod csupán visszakapni tőlük, amit te adsz nekik.

2022. jún. 6. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt akarod, hogy passzoljon a bőrödhöz a smink, ne újságból rendelj...
2022. jún. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Müllerben szoktam a legjobb cuccokat találni.
2022. jún. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

drogériákban sokkal nagyobb a választék...

És akár ár alapján is jobban tudsz dönteni.

2022. jún. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%

Parfümöm oriflame-es, semmi mást nem veszek onnan. Olyan jó illatú, hogy betáraztam belőle rendesen.

Avonból rendszeresen rendelek, hajpakolásokat, arcpakolást, testpermetet, meg néhány újdonságot amit ki akarok próbálni. Tusfürdők nem jöttek be, inkább DM-ben veszem.

2022. jún. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én most nagyon rászoktam a természetes (kézzel készített) szappanokra. Nagyon jól tisztítanak és dm/rossmanban nagyon nagy a választék.

Persze intimre nem, oda külön mosakodót hasznàlok.

2022. júl. 9. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!