Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Normális, ha drogériában...

Normális, ha drogériában járok, fel akarom vásárolni az egész készletet?

Figyelt kérdés

Nem a sminkek érdekelnek, hanem a tusfürdők, samponok, különlegesebb árnyalatú körömlakkok...

Amikor látom a Dm-ben, hogy 2 sor tömve samponokkal, rám jön a bőség zavara. Válasszak egyet, mikor itt van vagy száz, és mind más, színes, illatos, ajj!

A gond csak ott jön, hogy egy 250ml-s sampon nekem kitart olyan 4 hónapig minimum (hátközépig érő haj, heti 2 mosás). Többet egyszerre nem iktatok használatba, mert akkor nem tudom kitapasztalni, nekem melyik volt jó.

A tusfürdőkkel ugyanez. Beszabadulok, és "Istenem, nekem mind kell!" Holott abból is 2 havonta fogy el egy flakon.

A körömlakkokat csak azért nem vásárolom halomra, mert van egy kedvenc márkám, és kizárólag tőlük veszek.


Normális, ha ennyire magába szippantott a fogyasztói társadalom?


2016. jan. 11. 23:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtöbb embernek van ilyen korszaka, de elmúlik, főleg mikor majd valami jó illatos, színes csoda tönkreteszi a bőrét vagy haját... mert hát minél illatosabbak annál károsabbak is.
2016. jan. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. jan. 12. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok :D Volt már olyan gondolatom, hogy be akarok költözni a DM-be.

Tusifüggőségem van... Van kb 10 tusim itthon, egyszerre persze egyet használok, de HA EGYSZER OOOLYAN JÓ ILLATA VAN, muszáj megvenni. :D

2016. jan. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is dettó ugyanezt érzem minden egyes alkalommal amikor bemegyek egy drogériába :D Mindig muszáj is vennem valamit, üres kézzel nem tudok kijönni :/ A párom a tusfürdő mániámtól már frászt kapott.
2016. jan. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Semmi gond nincs ezzel, maximum azért nem érdemes venni rengeteg mindent, mert nagyjából 1-2 év a szavatossága mindennek, és hiába van 30 samponod egyszerre, ha nem fogy el.

Tusfürdőből szerintem használhatsz felváltva 3-4-5öt is, amikor épp milyen kedved van.

2016. jan. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!