Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi lett az Old Spice-al? (deo...

Mi lett az Old Spice-al? (deo stick)

Figyelt kérdés
Régen elmentünk kimaradni, és másnap délután még jó illata volt ,most meg elmegy az ember reggel otthonról, délutánra kellemetlen mert semmi hatása nincsen,az ára pedig szimpla rablás. Ti milyen termékeket használtok helyette?

#Old Spice #izzadásgátló #Férfi kozmetikumok
2022. jún. 6. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Eucerin golyós dezodort.
2022. jún. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hány éves vagy, de ez lehet a szervezetedben bekövetkezett változások miatt is.

Na, meg persze nincs kizárva, hogy a piacgazdaság rákfenéje őket is elérte. Ami hosszú ideig hat, abból kevesebb fogy...

2022. jún. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi 1-es, nem hallottam még róla, de lehet kipróbálom
2022. jún. 6. 12:13
 4/4 A kérdező kommentje:

2-es, a 30-at koptatom, és mellette aktívan sportolok is, de mondjuk ez a 20-as éveim elejétől így van.

Én inkább az általad említett másodikra tippelek, miszerint egyre silányabb minőségű a termék. Van hogy 3-4 órán túl már nem fejti ki a hatását, a korábbi másfél nappal szemben. Kíváncsi vagyok másoknak milyen tapasztalatai vannak az Old spice vagy más termékekkel kapcsolatban, vagy csak én néztem be a dolgot...

2022. jún. 6. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!