Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Old Spice dezorant melyiknek...

Old Spice dezorant melyiknek jobb az illata?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy az Old Spice dezorant csak testre fújják ruhára nem, mert nem lehet érezni ha ruhára fújják. Vélemény? Lehet érezni ha teszek a ruhámra?
2018. máj. 17. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:
igen.
2018. máj. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen jók nagyon ilyen téren is.

De ha biztosan sikert akarsz akkor stiftet használsz a hónaljadra, és még be is fujod a ruhádat a spray-vel. Bár szerény véleményem szerint már maga a stift is elég erős illatú.


Nekem nőként a Bearglove jön be a legjobban, már már olyan mintha öblítő illat lenne.


Old spice-ok között vannak inkább nőknek szánt termékek is : Hawkridge (kókuszos illatú), Wolfthorn (nekem sepciel a Fanta jut róla eszembe).

De a többi állatminta mentes terméke is nagyon jó. Külön jó pont hogy az állatosak nem tartalmaznak alumínium sót, de igyis ugyanolyan jók mint az azzal készült társai.

2018. máj. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok. Férfi old Spice dezodort szeretnék
2018. máj. 17. 12:48
 4/4 anonim válasza:
A Bearlove egész jó
2022. nov. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!