Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Probléma ha nem hordok melltar...

Probléma ha nem hordok melltartót?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, egyáltalán nem nagyok a melleim, ezért tartom feleslegesnek hogy A/B-s kosarú melltartókkal bajlódjak.

Most hogy itt a nyár, végképp nem szeretem hordani őket, ezért mindig próbálok olyan ruhákat felhúzni, amikben nem feltűnő a "csupasz" mellem.

Egy dolog azonban nagyon zavar... Rengetegen megnézik. Persze, látszik hogy nincs ott szivacs, főleg ha sétálok, hiszen velem együtt mozognak a "csajok"... emiatt igazából elkerülhetetlen hogy ne tűnjön fel... csak néha már tényleg zavaró ahogy egyes emberek feltűnően megnéznek.

Egy barátom azt mondta, hogy nagyon gáz ha egy nő nem hord melltartó és visszataszítónak tartja.

Szerintetek is az?



2022. jún. 7. 22:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
21%
Ha van melled jól néz ki ha nincs rajtad melltaró.. de ha nincs akkor én inkább hordanám hogy ne deszka legyen a mellkasom
2022. jún. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Van mellem, ha teljesen lapos lennék, nem tettem volna fel a kérdést, hiszen senkinek nem tűnne fel ha nem hordanék melltartót.
2022. jún. 7. 23:08
 3/20 anonim ***** válasza:
70%

Nyugi, semmi gond!

Cseréld le a barátodat! Full idióta!

2022. jún. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
28%

Azért egy topot minimum illene alá felvenni. Elég igénytelen sztem anélkül.


A 13 éves (egyelőre) kismellű lányom semmit nem hajlandó felvenni top nélkül. Pánt nélküli is van neki pánt nélküli ruhához.

2022. jún. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
16%

Ha neked így jó akkor más véleménye miért számit ennyire?

A mi véleményünk miért számit?


Suerintem a soha az kicsit ritka. Néha felvehetnél.

2022. jún. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha kényelmes neked nélküle, akkor nem értem mi a probléma. Akit zavar, azt nyugodtan küldd el melegebb éghajlatra. Nyilván vannak olyan helyzetek (pl. állásinterjú, temetés), ahova az ember nem úgy öltözik fel mint a strandra vagy egy bulira, de ezt nyilván érzed, hogy mi fér bele. Persze lehet magyarázni, hogy "közönséges", de akkor elindulhatunk abba az irányba, hogy senki nem kiváncsi a másik hasára a strandon, combjára, hajára stb. és akkor már meg is érkezünk Szaúd-Arábiába. Álerkölcs és képmutató prüdéria.
2022. jún. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak ha nagyon kell akkor hordok...

Nélküle kényelmesebb...

2022. jún. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
93%

Te jól érzed anélkül magad ? Igen, akkor mit foglalkozol azzal, más mit mond ? Te olyan vagy, amilyen. Ezt valaki vagy feltétel nélkül elfogadja-befogadja, vagy nem.

Hagyjuk már ezt az állandó, máshoz alkalmazkodást, meg jaj, mit fog szólni a másik, meg az emberek ? Nem mindegy ? Légy önmagad, és akkor leszel felszabadult, azt mág majd más élvezi veled együtt.

2022. jún. 8. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
85%
Egyaltalan nem gaz ! Ha neked kenuelmes es melltarto nelkul tuti kenyelmesebb, akkor ne viselj es kesz. Gaz a baratod ;)
2022. jún. 8. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Noren1989 ***** válasza:
11%
Max 5-8év múlva lesz gàz.
2022. jún. 8. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!