Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért az ilyen voksán virág...

Miért az ilyen voksán virág féle riherongyok a mai fiatal lányok példaképei?!

Figyelt kérdés

Úgy értem milyen jellemfejlődést von ez maga után?

Szükség van erre?Mi lesz ezekből az emberekből akik EZEK alapján szocializálódnak illetve nőnek fel ?


2010. szept. 19. 11:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%

Mégis azért van 1 kis esze. Nem tudom mitszólnál hozzá ha téged osztanának mindig ha a médiában lennél.

18/F

2010. szept. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

11:29!


Hát lehet hogy van esze de ,hogy nem követendő példakép az is biztos.

Egyébként nem zavarna ha a médiában lennék ha arról lenne szó,hogy mit értem el a sport illetve a tudományok területén.Ez alapján nem hinném ,hogy fikáznának.

2010. szept. 19. 11:40
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
nem hiszem hogy voksán virág bárkinek is a példaképe lenne amúgy :'D
2010. szept. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

Sajnos a mai ember alaptermészete az, hogy kényelmes. Ismert, népszerű, sikeres (sőt, az a legfontosabb az életében-a pénz meg a hírnév) akar lenni anélkül, hogy egy szalmaszálat is keresztbe tegyen. Ezért példaképek a Paris Hiltonok meg a playmate-ek, mert a tinilényok nagy része utál tanulni, és ma azt látja, hogy a médiába, az újságokba, pénzes és híres (sztár)pasik mellé olyan csajok (is) kerülhetnek, akiknek még talán az érettségijük sincs meg, és ez vhogy nem is tudom... "reményt" ad nekik. Az a gond, hogy ma sokak számára az a legnagyobb "emberi érték", hogy kinek mekkora a pénztárcája, és kinek milyen márkájú a kézitáskája...


21/l

2010. szept. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
22%

szerintem Voksán Virággal nincs semmi baj!

Nekem nem a példaképem,de szerintem szép csaj,és van esze is!

lehet h féltékeny vagy mert,neki összejött az élet ;)

2010. szept. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
22%

Te vagy a mangalicás?:DDDD

Amúgy én őt pont bírom,de ahogy öltözködik...igen az olyasfajtákat követik a lányok.London forever ;)

2010. szept. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Igazad van, lassan én is gyermekvállalás elé állok és nem tudom, merjek-e lányt szülni (vagy fiút a mostani fiúkat elnézve), ha ilyen nőket lát, hisz egy idő után nem elég a szüli minta. De nagyon rossz helyen tetted fel a kérdést.. Szerinted kapsz egy olyan oldalon normális választ, ahol minden második kislány plázalány akar lenni? :)
2010. szept. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ki az a voksán virág?:O
2010. szept. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
59%
a normális és okos lányok tudják, hogy nem ezt a csajt kell követni. ő éli úgy az életét, ahogy, bár akinek ez kell annak nyugodtan lehet ő a példaképe...
2010. szept. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
27%

lehet playmate, lehet dj

de van nyelvvizsgája nem is egy és ha jól tudom diplomája

inkább ez legyen a példaképem mint az "Évike" aki a helyi "menő" csávókkal már össze*feküdt a szakközépben már bukott, és bolti eladónak sokkal rosszabb mint Virág playmatenek

reggelente meg általában mindig mosogatórongy, kihasználják, a ruhái is háááááááááááát ízléstelen igénytelen kurv*s


inkább Virág lesz a példaképem mint egy átlag szenn*y rendes kiscsaj címszó alatt...

16/L

lehet lepontozni

2010. szept. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!