Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A superz parfümolajok melyik...

A superz parfümolajok melyik felkapott/ismert parfümök "klónjai"?

Figyelt kérdés
Szóval annyit tudok, hogy a Caesar az Dior Sauvage, az Adria és a Tenerife az One million és az Eros. Más parfümöknek is van superz "megfelelöje"? Szeretnék valami új parfümöt( eddig ultra male-t használtam) és az egyik barátom a superz-t ajánlotta, mert elég tartósak és ár-érték arányban is rendben vannak. A fentieket a superz tiktok oldalán hallottam, azaz, hogy ezek az illatok melyik parfümre hasonlítanak. Mivel a superz parfümolajakat csak webshopból lehet rendelni, ezért nem tudom előtte öket megszagolni, szóval arra gondoltam, hogyha a többi olaj is valamelyik parfüm "klónja"(80-90%-ban megegyezik), akkor elmegyek drógériában, ahol kiválasztom a parfümöt és megrendelem annak superz megfelelőjét.

2022. jún. 11. 21:18
 1/5 anonim válasza:
Ha budapesti vagy, akkor a parlament mellett van bemutatótermük asszem. A pontos címet nézd meg az oldalukon vagy a TikTok csatornájukon is szokták említeni videókban. Ott meg tudod elvileg illatozni a parfümjeiket. Egy ilyen rendes polgári ház egyik lakása van berendezve irodának, ha jól vettem ki a videóikból, amibe bemutatták. Egész korrekt helynek tűnik.
2022. jún. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Mondjuk nekem a Nicci jobban bevált.
2022. jún. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Vidéken lakom, szóval...
2022. jún. 27. 01:47
 4/5 A kérdező kommentje:
Frissítés:Amber&woods-Bacarat
2022. aug. 10. 11:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Amber & Vanille az fixen baccarat igen. Abu Dhabi még nagyon jó. Aszem a Whoosh-ra meg Erba pura-t szoktak mondani. De nekem nagyon tetszenek az illatjaik, voltam az új bemutatótermükben is a parlamentnél, bombasztikusan szép helyen vannak.
2022. okt. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!