Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretnék mellkasra tetováltat...

Szeretnék mellkasra tetováltatni de nem igazán boldogulok 1 magam, esetleg vki?

Figyelt kérdés

Igazából lövésem sincs róla, h mien motívumban gondolkodjak :/ Vmi iesmit gondoltam [link]

középre 1 koponya v szív kulcslyukkal. De onnantól tovább már nem tudok 1edül boldogulni, piercingjeim vannak csak de tetkóm, ez lenne az első. Ha vannak képeitek ötleteitek, osszátok meg velem kérlek. Srác vagyok am


2010. szept. 19. 16:33
 1/2 anonim ***** válasza:

szia:)

néztem neked pár oldalt, ahol tudsz keresgélni:)

[link]

itt van pár kép, nem tudom mennyire jók, de ötletadásnak lehet elég:D

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

itt kifejezettem a melkkas tetoválásokról van szó:

[link]

[link]

[link]

[link]

itt van soooooook minta:D

am jól válaszd ki a mintát, inkább tervezgesd sokáig, mitnhogy megbánd később:)

koponya az nem tudom, nekem kicsit...persze nem tudom a stílusodat, de vmi lightosabb szebb lenne, ami úgy hozzád illik, amit szeretsz pl. ha zene, akkor azon a téren vmi minta...ami azért fiús is:D

wááá annyiiiiiiiiiiiii sok jó tetoválást találtam most ííígy, hogy kerestem...:D

aztán szépet varras magadra:D

remélem segítettem:)

20/l

2010. szept. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem példáúl nagyon tetszene az hogy középen koponya és akkor szárnyai lennének kétoldalt.vagy koponya és kétoldalt rózsák.
2010. szept. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!