Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek furcsa, ha egy...

Szerintetek furcsa, ha egy srác a családi címerét szeretné magára tetováltatni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 4. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
nem is kicsit
2011. okt. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem tök jó :D én is kíváncsi lennék a saját címerünkre már ha van egyáltalán :D 17/l
2011. okt. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

sokkal jobb, mint azok a foltok, amit nonfiguratívnak hívnak, mégis minden szalonban ugyan olyat készítenek.

Ez egyedi. Nem valami gagyi...

2011. okt. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mutass már egy modern magyar népszaporulatot ma, ahol van valamiféle reszpektje egyáltalán a családnak. Már az iskolában, a szocializálódás mélyenszántó, első éveiben is az ivódik be nagybetcsű osztálytársaktól a gyerikbe, hogy a család bizony gáz. "Oké", hogy ez a mentális elszakadás, önállósodás állomásköve, de nem kellene azzá fajulnia, amivé általában lesz. AZ előző században mindez másként volt, akkoriban "öltek" volna egy ilyen tetkó lehetőségéért és büszkén viselték is volna. Főleg nemesi körökben. Szerintem ez egy abszolút zsír ötlet, eszébe juthatna többmindenkinek is.. Nonfiguratív tényleg a legalja.
2012. dec. 31. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!