Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Piercing krízisek? Melyiket...

Piercing krízisek? Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Első kérdésem: nektek is szokott lenni piercing-krízisetek hogy nem tudjátok milyet, hova vagy még kell-e biztosan még egy?

Második kérdés: Ha van egy industriálom már a fülemben, és aranyos magában is, akkor jobban nézne ki ha még szuratnék hozzá valamit a fülembe? Lehet hogy feldobná, de félek hogy mégsem és megbánom. Mi a véleményetek?

Ps: a másik fülemben 3 van



2022. jún. 16. 11:53
 1/2 anonim ***** válasza:
52%

Régen nálam volt ilyen, hogy azt sem tudtam hova, mennyit szúrassak. Most 2 éve kb. nyugi van, most jelenleg semmit sem akarok. :D Anno nagyon akartam még egy rook vagy daith piercinget, de most 2 éve tényleg nem nagyon szoktam agyalni ezen, de lehet attól még a jövőben újra kedvem lesz hozzá. :D


Én így láthatatlanban industriál mellé conchot vagy tragust tudnák elképzelni.

2022. jún. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Conch, daith, rook és tragus is passzol. Ha sokat használsz fülhallgatót, akkor a tragus és daith nem jó ötlet. Flat is simán passzolhat

Nézegesd a bme fülpiercing fotókat, hátha kapsz ihletet.

2022. jún. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!