Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék változtatni a...

Hogyan tudnék változtatni a külsőmöm, hogy ne legyen olyan “jókislányos” arcom?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, de évek óta kb. ugyanúgy nézek ki. Persze ennek van előnye is, fiatalabbnak néznek stb..., de látom hogy mások mennyit változnak, nőiesednek az évek során. Én kicsit szürkének találom a külsőmet. Azt szeretném, hogy ha valaki meglát akkor azt mondja hú de bomba nő lettem:D.

Amikre eddig gondoltam : hajfestés, új frizura, esetleg műszempilla.

Jó lenne valahogy a barnulást is elérnem, mert nagyon fehér bőröm van viszont a szolárium szóba sem jöhet, mert nagyon egészségtelennek tartom.

Van esetleg valami tippetek?



2022. jún. 17. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Smink? A muszempilla legtobbszor hulyen nez ki.. barnulasra meg probald ki a napozast
2022. jún. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sminkelem magam, de nyáron nem mindig szeretem, mert elfolyik és rosszabbul nézek ki vele mint nélküle...
2022. jún. 17. 17:06
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Egy matt rúzs tuti nem folyik el. Én legalábbis lemosni is alig bírom némelyiket. Szerintem a rúzs az ami a legtöbbet nőiesít. Frizkó is rengeteget számít! Barnításra önbarnítót tartalmazó testápolót használj mellyel fokozatosan éred el a színt vagy menj el testfújásra. Műszempillát próbáld ki ha szeretnéd aztán majd lesz saját véleményed és már tapasztalatod erről is, csak annyit javaslok valami természetes hatásút kérj. Én is ilyen vagyok egyébként, csak már majdnem egy 10-essel több, de kb.alig változtam az évek alatt. Akik mindig megújulnak csinosodnak gondolom ez fontos része az életüknek. Nekem nem az így is lehet azért élni csak mondom.:)
2022. jún. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Milyen új hajra gondoltál?
2022. jún. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%

Szoli helyett önbarnító. Más haj és hajszín jó ötlet. Sötét szemceruza és tusvonal öregít kicsit. Műszempilla helyett esetleg szempilla lifting.

Ami rajtam öregít szerintem az a hullámos haj. 20 éves vagyok és tavaly a párom apja azt hitte 16 vagyok :D nekem is van mit tenni még, hogy nőiesebben és ne kilányosan nézzek ki.

Eserleg frufru, sötét rúzs, más szemöldök forma segíthet még.

2022. jún. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
26%
Miert akarnak idosebbnek kinezni a csajok? 18-20 evesen vannak a topon
2022. jún. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%
Pedig az szürke kisegerek pont attól azok, hogy nem csinálnak semmit a külsejükkel. Szóval ha dögös akarsz lenni akkor ne a kifogásokat keresd mert úgy nem fog megváltozni a külsőd ha semmit nem akarsz, mert ez azért nem jó, az meg azért nem jó...
2022. jún. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!