Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Helix piercingem van és az...

Helix piercingem van és az természetes, hogy ha rá fekszek még fáj? Tegnap volt 1 hete, hogy a fülembe van

Figyelt kérdés

2022. jún. 29. 23:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze, természetes. Hosszú idő a teljes gyógyulásuk.

Én februárba csináltattam, sokszor még most is fáj, ha bele akad a hajam pl sokszor be is gyullad. (Nem karika van nekem hanem kő, így könnyen beleakad)

2022. jún. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem is kő van benne de szerencsére eddig még sehova nem akadt bele!
2022. jún. 29. 23:38
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
6 hétig min. aktívan gyógyul és még utána is érzékeny lehet és könnyen sérülhet, amíg a 6 hét le nem telt egyáltalán nem kéne rajta aludnod (ezt valószínűleg aki szúrta az is elmondta)
2022. jún. 30. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem februarban volt 2 eves mindketto. Meg neha most is van mikor ugy fekszek ra, hogy faj. Nem annyira, de kellemetlen. Viszont olyan 1-1,5 evig fajt rajta fekudni, es ha hosszabb ideig fekudtem rajta, feldagadt az a fulem teteje ott a porcnal.
2022. jún. 30. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Metionin ***** válasza:
100%
Persze, hónapokig érzékeny még.
2022. jún. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ReGina... ***** válasza:

Nekem lassan 2 éves, nem karika van benne soha nem is volt benne.

De még mindig van olyan hogy érzékeny, fáj ha rá fekszem.

A helix porcos ékszer, ráadásul olyan helyen van aki állandó beakadásokkal járhat, nem épp védett mint pl egy tragus.

2022. júl. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!