Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg olyan sokat vásárolnék?

Tényleg olyan sokat vásárolnék?

Figyelt kérdés
Csak olyan dolgokat veszek, amikre szükségem van, és azokat is csak akkor ha nagyon akciós. Egyszer, kétszer szoktam csak rendelni, de még így is volt olyan, amit visszaküldtem, mert vagy az anyaga nem volt, vagy kicsi vagy nagy volt, hiába a saját méretemet rendeltem. Inkább a nyári és a téli leárazásokon szoktam vásárolni, de akkor se mindig. Pl. táskán is csak 1 db van, ami már szét van kicsit menve, tehát nem halmozok feleslegesen. Anyám viszont azt mondja állandóan a pénzt verem.
2022. júl. 1. 12:00
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Nekem is mondták már, mert jött a futár többször is :) De nem azért jött, mert annyit vásároltam. Vettem valamit, nem tetszett, nem volt jó, visszaküldtem. Ugye visszaküldéskor is jön.

2022. júl. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!