Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Divathoz nem könnyítok, és a...

Divathoz nem könnyítok, és a kényelmet tartom fontosnak a ruhákban. Arra gondoltam, hogy stílusosabbá tehetném a megjelenésem, ha választanék 1 színt, és mától csak olyan színű ruhadarabot vásárolnék. Szerinted jó ötlet? 26/N Több lenn.

Figyelt kérdés

Pár év alatt már az egész ruhatáram átcserélődne, és minden menne mindenhez, ami könnyebbséget adna.

Aki egyazon színt hord, az stílusosan néz ki, nem?

Pl. kék nadrág, kék pulcsi, kék cipő, kék kabát.

Vagy ha a nude színt választanám, akkor meg minden nude színű.

Hülye ötlet? De ez a legjobb ami eszembe jut, mert divatozni úgysem fogok...

És ha már ott tartunk, hogy mondjuk te személy szerint jónak tartod ezt az ötletet, akkor melyik színt ajánlod?

Tavasz színtípus vagyok. Sötétszőke haj, barna szem, meleg tónusú bőr.

Vagy variáció lehetne, ha 2 színt választok, és akkor kétszínű ruhatár épülne ki az idők folyamán, pl. fekete-fehér, vagy nude-rózsaszín. Nem tudom, ez már lehet kevésbé tűnne stílusosnak, összeszedettnek.

Plusz ha csak 1 színben vásárolok ruhát, könnyebb dolgom lesz, mert lecsökken a kínálat.


2022. máj. 13. 10:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felesleges így lekorlátozni. Vedd meg, ami tetszik és jól áll, függetlenül attól, hogy divatos-e éppen vagy sem.
2022. máj. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nézz utána a kapszula gardróbnak.

A teljesen egy szín nem a legjobb ötlet szerintem. Az én ruháimnak is kb 80%-a fekete, de néha szeretem más színnel kombózni.

2022. máj. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A teljesen egyszínű gardrób vissza tud ütni.


Szerintem jobban jársz, ha két szín harmonizáló árnyalatait gyűjtöd.

Mondjuk kék + szürke. Vagy rózsaszín + barna. Zöld+ szürke.

2022. máj. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

Nagyrészt rózsaszínt hordok, olyan vagyok vele, mint Dr. Szöszi :D

Ezzel az önkorlátozással csak az a baj, hogy elveszed magadtól a boldogságot. Nem lehetsz teljesen önmagad, mert meghatározod, hogy te csak ilyen lehetsz. Szerintem ez nem jó, hord azt ami megtetszik, amiben jól érzed magad.

Én sem azért vagyok full rózsaszínben néha, mert az úgy stílusos, hanem mert imádok mindent ami rózsaszín.

2022. máj. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szinte csak fekete és fehér ruháim vannak + pár nude darab, és csak fekete ès fehér cipő, kabát, táskák. Mondjuk én nem szeretem a színes ruhákat.

Így könnyű kombinálni, de ha a fekete, fehéren kívül lekorlátozod egy színre az nem fog menni, mert nem minden kék vagy piros ugyanolyan. Szóval nem feltétlenül mennek egymáshoz és színtől függően nem is néz ki jól, ha tetőtől talpig ugyanabban vagy.


Ami egyszerűbb ha inkább outfiteket veszel, nem csak egy egy darab ruhát. Ha hm, ZARA és társaitól rendelsz ott online eleve meg tudod nézni hogy az adott felsőt mikkel kombinálják.

2022. máj. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább egy "színpalettát" válassz, és ilyen módon összeillő ruhákat vásárolj. Tehát pl. navy blue - világoskék - fekete - fehér - sötétszürke - világosszürke... ezek mehetnek együtt, és jól fognak kinézni, de rikító narancssárgát nem kell venned.
2022. máj. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sem "divatozok", de én ezt nem csinálnám. Megveszem, ami tetszik és kész. Egy színen belül rengeteg árnyalat van, és anyagtól, fazontól meg alakalomtól is függ, hogy melyik színben tetszik jobban. A nadrágjaim mind feketék / sötétkékek, a szoknyáim és a cipóim mind feketék, így felsőben szinte bármi jöhet hozzájuk.
2022. máj. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagyon rossz ötlet, ami kb csak a fekete színnel tud működni. A Két pasi meg egy kicsiben van az a rész, mikor Jake először megy gimnáziumba, és az apja csak bézs cuccokat vesz neki, "mert ez a szín nem tartozik egyik ismert bandához sem". Charlie meg kiröhögi, hogy úgy néz ki, mint egy óriás ragtapasz.

Próbálok elképzelni valakit pl tiszta sárgában, de úgy nézne ki, mint egy Teletubby.

2022. máj. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is a színpaletta a tuti, amit az egyik válaszoló írt.

Ha tavasz típus vagy akkor sem a fekete, sem a nude, sem a hófehér nem jó választás.

Szerintem válassz navy blue-t, krémszínt és bézst, ezek illenek egymáshoz is, meg a te színeidhez is.

2022. máj. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Off: 4-es dettó!:D Most is egy rózsaszín Retro pólóban meg rózsaszín Amisu melegítőben fetrengek.

Viszont, a kérdés felvetést nem tartom jó ötletnek és az is meglepő, hogy nincs egy vagy két kedvenc színed, amihez vonzódsz, amibe jól esik belebújni!? Hagyjuk már ezt hogy tavasz típushoz ez meg az a szín nem illik, tavasz típusból is van 3 altípus...

Szóval a tanácsom, hogy próbálj meg mostanában kicsit befelé figyelni, hogy mik a színeid és azokból vásárolj. Hiába szerettem meg ennyire a rózsaszínt, néha fel nem bírnám venni, mert olyan a hangulatom (aztán 1-2 nap és hiányzik). Hozzáteszem abszolút nem "divatozom" de a színeknek a hatása bizonyított, szóval ezt alaposan fontold meg.

2022. máj. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!