Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehet az, hogy most kezd...

Hogy lehet az, hogy most kezd el hullámosodni kicsit a hajam, mikor eddig teljesen egyenes volt?

Figyelt kérdés

Elvileg apukámnak is egyenes volt és kb 17 évesen kezdett könörödni... Egyáltalán ez hogy lehetséges?


L/16


2010. szept. 20. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom már menstruálsz.A hormon változástol lehet.A lányom haja is szög egyenes volt, és ahogy elkezdett mendtruálni, fokozatosan göndörödött be a haja.
2010. szept. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én 30 vagyok,és kb.5 éve kezdett göndörödni.Ha kimosom és nem szárítom,olyan mintha dauer lenne benne.De ha kifésülöm és szárítom akkor egyenes,de ha párás a levegő,esik az eső rögtön összeugrik.
2010. szept. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem azóta kezdett el kunkorodni meg hullámosodni, hogy egyszer levágattam rövidre (esztétikai és egészségügyi okokból kellett), addig tök egyenes volt...
2010. szept. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is ismerek olyan lányt, akinek szög egyenes volt a haja és aznap, amikor megjött az első menzesze, aznap éjszaka úgy begöndörödött neki, mintha néger lenne. MOst olyan a haja, mintha egy félvér lenne és nem tud vele semmit csinálni.Kivasalni sem lehet.
2010. szept. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát köszönöm a válaszokat :D nekem már 13 éves koromban megjött, tehát remélem nem lesz olyan a hajam, mint 1 négernek :P mindenesetre örülök, hogy tudom.. tehát a hormonok :) még1x köszii
2010. szept. 21. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!