Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy teljesen...

Miért van az, hogy teljesen máshogy nézek ki, ha pl. össze van fogva a hajam? 13/L (Lent bőv. )

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nagyon nagy az önbizalomhiányom. Ugyanis: Ha ki van engedve a hajam, akkor végül is nem nézek ki olyan rosszul. Viszont ha összefogom, mintha nem is én lennék. Vagy ha a fülem mögé teszem a tincseimet. És ha elcsatolom az oldalfrufrum, akkor is teljesen megváltozok. Olyankor nagyon csúnya leszek.

De épen ezért úgy gondolom, hogy csúnya vagyok. Mert "Az aki szép, az reggel is szép,

amikor ébred még ha össze is gyűrte az ágy", nem?

Ha ki van engedve a hajam szebbnek látom magam, mint pl. a barátnőmtől. De ha összefogom, akkor rögtön megcsúnyulok, s látom, hogy ő sokkal szebb.

A többi lány sokféle módon hordja a haját, mindenhogy jól áll nekik. Összefogják, befonják, hajráfot vesznek... Én ezt nem merem megtenni, csak itthon. Borzasztóan érzem magam.

Miért van az, hogy én ilyenkor csúnya leszek? Kell az arcomnak a keret?


Köszönöm a megértő válaszokat! :)

13/L


2011. okt. 16. 20:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát, én mindenhogy csúnya vagyok, úgyhogy te még jól jártál :D
2011. okt. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Inkább te jártál jól. :) Gondolj bele:

Ha engem meglátnak a barátaim összefogott hajjal, akkor hatalmasat csalódnak. Úgy érzem nem is ismerik az énemet.

Te legalább mindig ugyanúgy nézel ki és felvállalod magad ;)

2011. okt. 16. 20:30
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
ennyi idősen én is így éreztem magamat (most 18 vagyok).sosem szerettem a hajamat felgumizni,vagy a frufrumat felcsatolni,mert rettentően hülyén éreztem magam.amúgy nincs olyan lány,aki csúnya lenne,csak a megfelelő ápolás a fő kérdés.hidd el,te is szép lennél összefogott hajjal,ha növeled az önbizalmadat.mivel csak 13 éves vagy,ezért nem ajánlok semmiféle sminket 'arckeretként'.inkább használj te is különféle hajdíszeket. manapság nagyon csini és divatos a virág;vehetsz olyat is amit hajgumiként is lehet használni.én személy szerint úgy szeretem hordani a hajamat,ha kontyba teszem,vagy kiengedem és az elöl lévő tincseket hátrakötöm - de ezt inkább pár év múlva,mert lehet öregítene :)
2011. okt. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%

13 évesen pont így éreztem én is, csak én mindig összefogva hordtam a hajam emiatt. Hordd akkor kiengedve, ha úgy érzed jól magad. Ebben as korban "alakul" az arcod, nőiesedik, és ezért hat máshogy... Az a mondás az érett nőkre vonatkozik, és ne félj, a lényeg, hogy kiengedett hajjal szépnek érzed magad, és valószínűleg az is vagy. ;) Az önbizalmad pedig idővel megjön, de ajánlom neked a színjátszást, az sokat segít.

16/L

2011. okt. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Egyébként szoktam csatokat rakni a hajamba :) Bár azok kicsik, jelentéktelenek. Festeni nem festem magam. Egyszer megnéztem, hogy hogyan néznék ki. Sokkal idősebbnek és szebbnek láttam magam. Sőt még összefogott hajjal is tetszettem magamnak. De gyorsan le is mostam, mert 1: Ennyi idősen semmiféle képen nem festeném magam. (Később sem) 2: Az már tényleg álca lenne... Mindig szép szeretnék lenni, nem csak akkor ha vakolat van rajtam.


Amúgy 1 éve (Ha nem több) próbálom kezelni az

önbizalomhiányomat. Azóta picit szebbnek látom magam.

Kerestem hobbit, s találtam többet is. Szoktam rendesen tanulni is. Ilyenkor elfelejtem a problémáimat. Rengeteget nézek a tükörbe és próbálok megbarátkozni magammal. Sajnos ennyi idő alatt sem sikerült.

Vannak zenék, amelyeket már kiskorom óta hallgatok. Azokat annyira szeretem, hogy mindig képesek felvidítani.

Úgy gondolom van egyéniségem, stílusom.

Az öltözködésem nem az az élénk,vidám. Én inkább a sötétebb ruhákat szeretem.

A belső tulajdonságaimat szeretem. Azzal tényleg nincs semmi bajom. Mindig is különböztem a többiektől, de ezt szeretem magamban. Tehát a tényleges énemet kedvelem.

Csak a külsőmet nem szeretem. Az arcom cseppet sem karakteres. Szerintem lehetetlen megjegyezni.

A képeken is csúnya vagyok. Vannak azonban olyanok,amin jól nézek ki. Valahogy jól sikerültek. De azokat általában kitörlöm, megsemmisítem. Úgy érzem én nem úgy nézek ki. A közösségi oldalakon nincs profilképem, mert nem találok olyan képet, amin olyan vagyok, mint ahogyan tényleg kinézek.

Csak a családom az, akik látnak vizes/összefogott hajjal. Ők azt mondják szép vagyok. De csak elfogultak. Ez jellemző a szülőkre. Nekik muszáj ezt mondaniuk. :(

2011. okt. 16. 20:54
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is utálom összefogni a hajam, mert kiemeli az arcformám, ami kicsit ,,szögletes", vagy nem is tudom, hogyan jellemezném, viszont egyáltalán nem tetszik. Szóval marad a kiengedett haj:/
2011. okt. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem ha nem érzed jól magad összefogott hajjal, akkor ne erőltesd..persze vannak olyan helyzetek amikor muszáj..amúgy 13 évesen én tényleg nagyon csúnya voltam, és kb mostanra "kupálódtam ki"..18 vagyok.:) szóval ne aggódj
2011. okt. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyszerűen annyi az egész, hogy nem mindenkinek áll jól minden haj. Én sem hordom összefogva a hajam, mert nem áll jól. Csúnyának látom úgy magam. Az eltűzést úgy oldom meg, hogy picit púposra csinálok, akkor már tűrhetően áll... Hajpántot pl tudok hordani, de nem a gumis fajtát, mert az nem áll jól.

Sok mindent ki kell próbálni, mire rájössz, hogy mi az ami jól áll, mi az ami nem. Ajánlom a blogokat youtube-on. Rengetek érdekes hajat csinálnak, biztosan találsz köztük neked valót. Nekem is azóta van önbizalmam, amióta ezekkel kísérletezek. Már rájöttem, hogy nem ez az egy, ami jól áll :)

Jó próbálkozást kívánok ;)


19/L

2011. okt. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindenki így van ezzel nem csak te...
2012. aug. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!