Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Parfüm szavatossága?

Parfüm szavatossága?

Figyelt kérdés
Vettem magamnak egy számomra nagyon kedves parfümöt (amouage memoir men) és csak különleges alkalmakkor használnám és lehetséges hogy két használat között akár évek telnek el. A kérdésem az lenne hogyan tudnám elkerülni hogy tönkre menjen?

2022. júl. 10. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a kupakot rajta tartod meg nem meleg helyen tárolod akkor nem fog megbuggyanni bár az illata változni fog idővel.
2022. júl. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan parfümöm, ami a rendeléskor is, mint kideritettem utólag batch kód alapján, 9 évig porosodott a polcon bontatlanul, mire hozzám jutott, nem volt semmi baja, igaz bontstlan volt. Kibontás után, ha már egyet kifújtál belőle, onnantól ilyen 5-6 évig max eláll, ha úgy tartod, ahogy javasolják. Száraz, hűvös helyen, fénytől védve. Az a biztos, ha a papírdobozát is meghagyod és abban tárolod.
2022. júl. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, és ez esetben elég ha a lehető legkisebb kiszerelésben veszed, ha csak különleges alkalmakkor használod. Gazdaságos nem biztos hogy lesz így, mert amúgy árban a nagyobb kiszerelés jobban megérős, mert nem úgy árazzák, hogy pl. a 100 ml-es kétszeres ára az 50 ml-esnek csak pár ezerrel drágább, a te esetedben viszont jobb, ha kevesebbet veszel, mert úgye használsz el éves szinten pár alkalommal 100 ml-t, úgy csak rádromlana évek múlva.
2022. júl. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2022. júl. 11. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!